Контурна пластика обличчя у Львові

10.14.2020

Сьогодні якісна косметологія нерідко стає хорошою альтернативою у випадках, коли людині потрібно провести операцію або пройти курс лікування. В таких ситуаціях людей не хвилюють, скажімо, ціни на контурну пластику – їм важливо насамперед отримати той результат, на який вони розраховували з самого початку. Тому, кожен намагається знайти якомога більш зручне та перевірене місце, де можна без проблем провести ті чи інші процедури.

Але проблема в тому, що люди дуже обережно підходять до вирішення своїх проблем, адже більшість сучасних методик виявляються незнайомими для них. Тому, клієнти намагаються зібрати якомога більше інформації, перш ніж записуватися на сеанс. Але якщо Ви бажаєте відвідати салон «АстраНова», Вам не потрібно відтягувати час. Спеціально для Вас ми підготували матеріал, в якому розкажемо про всі особливості процедур, що доступні в нас, а також окреслимо діапазон цін на корекцію овалу обличчя у Львові та інших послуг.

Контурна пластика обличчя – загальна інформація

Коли ми говоримо про омолодження шкіри обличчя, покращення тонусу та корекції зморшок, першою процедурою, про яку хочеться згадати, стає саме пластика. Це – ін’єкційний метод впливу, який не потребує хірургічного втручання та дає швидкий видимий ефект вже після першого сеансу.

У сучасній практиці ін’єкцій контурної пластики основним компонентом є гіалуронова кислота. Організм сприймає її без жодного стресу, адже це природний компонент.

Очевидно, що така процедура є не єдиною опцією, якою можуть скористатися пацієнти. Втім, саме контурна пластика обличчя у Львові стає першочерговим вибором при наступних проблемах:

 • Глибокі носогубні складки
 • Тонкі губи
 • Неестетична форма носа
 • Асиметрія губ і вилиць, а також пропорцій овалу обличчя
 • Наявність мімічних та вікових зморшок
 • Недостатній об’єм у кистях рук
 • Порушення у пропорціях овалу обличчя (опущення щік, западання скронь, невиражені вилиці тощо)
 • Підборіддя неправильної форми

Якщо під час попереднього медичного обстеження у Вас виявили одну або одразу кілька проблем з цього переліку, пам’ятайте, що можна не вдаватися до хірургічних процедур. Достатньо буде пройти курс пластики в салоні «АстраНова», і всі дефекти будуть усунені. Головне, що потрібно робити пацієнту в цій ситуації – дотримуватися вказівок та рекомендацій косметолога, особливо у період між сеансами. Це дуже важливо, і зараз Ви зрозумієте чому.

Етапи проведення контурної пластики обличчя в салоні «АстраНова»

Перед проведенням процедури пацієнтом обов’язково проводиться огляд. Це робиться для того, аби переконатися у відсутності у пацієнта будь-яких можливих протипоказань до процедури. Завдяки цьому визначається ступінь розвитку вашої проблеми, і на основі цих даних формується курс лікування (кількість сеансів, загальний обсяг препаратів, які будуть вводитися під шкіру).

Тепер, коли Вам відомі ціни на контурну пластику, і Ви знаєте, коли відбудеться перший сеанс, настає черга підготовки. Так, за три дні до процедури потрібно утриматися від вживання алкоголю, а також припинити прийом антикоагулянтів. Справа в тому, що дані ліки здійснюють вплив на організм та особливо на шкіру, і проведення пластики може призвести до ускладнення. Тому, необхідно максимально обмежити цей вплив.

Сам сеанс відбувається швидко. Після введення місцевої анестезії косметолог поступово здійснює ін’єкції філеру під шкіру. Процедура проводиться з використанням надтонких голок, контакт яких є ледь відчутним для організму. Препарати починають діяти одразу після введення, тому Ви зможете побачити ефект від гіалуронової кислоти безпосередньо після виходу з салону.

Не слід забувати і про післяпроцедурний режим, якого варто дотримуватися впродовж двох тижнів протягом всього курсу. Так, в перший тиждень потрібно обмежити вплив на ділянку, на якій проводилась ін’єкція. Також, необхідно утриматися від відвідування саун, лазень та басейнів.

Ефект від контурної пластики обличчя

Для того, аби досягти видимого ефекту від такої процедури, необхідно пройти повноцінний курс лікування, не обмежуючись разовим відвідуванням салону. Якщо Ви зробили це, і водночас дотримувалися порад щодо підготовки до сеансів та післяпроцедурного режиму, ефект від пластики буде триматися від дев’яти до вісімнадцяти місяців. Для того, аби і далі підтримувати шкіру в оптимальному стані, необхідно дотримуватися простих правил догляду за шкірою та використовувати ті препарати і засоби, що підходять для вашого типу шкіри. Таким чином, ефект від контурної пластики обличчя протримається набагато довше, ніж Ви цього очікували.

Догляд за шкірою поза межами салону

Цей аспект також потребує уваги, адже кожна людина має власний відмінний від усіх тип шкіри. Це означає, що кожен потребує індивідуальних засобів догляду, які потрібно підібрати заздалегідь. Не менш важливим є і порядок використання цих самих засобів, адже з їх допомогою можна щодня підтримувати шкіру в оптимальному стані.

Говорячи про креми зазначимо, що їх варто використовувати двічі на день – зранку та вночі. В першій половині дня Ви насичуєте шкіру всіма необхідними компонентами, які будуть живити клітини впродовж дня. Це робиться після того, як поверхня очищається від шкірного сала та залишків нічного крему, який міг вбратися не до кінця.

Ввечері, не за довго до сну, Ви знову ж таки очищаєте шкіру від бруду та жиру за допомогою засобів для очищення конкретного типу шкіри, після чого наносите нічний крем. Він буде підживлювати тканини та сприятиме їх відновленню у період сну.

Також, не слід забувати про ще один не менш важливий аспект, а саме – гідратацію. Людина має споживати не менш ніж півтора літри води на добу для повноцінного функціонування організму. Це важливо і для шкіри, адже у разі нестачі рідини вона почне втрачати еластичність та пружність.

Протипоказання до контурної пластики обличчя

Не всі про це пам’ятають, але така процедура є в першу чергу лікарською процедурою, і лише потім косметологічною послугою. Це означає, що вона має свої протипокази щодо проведення. І зараз ми зупинимося саме на протипоказаннях. Отже, до них належать:

 • Алергія на компоненти препаратів
 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Епілепсія
 • Цукровий діабет або схожі захворювання у стадії декомпенсації
 • Наявність імплантів у зоні проведення ін’єкцій
 • Аутоімунні та онкологічні захворювання
 • Хвороби шкіри у місцях, де планується проводити ін’єкції
 • Захворювання крові

До цих заборон слід ставитися дуже відповідально, і перед тим, як записуватися на сеанс, обов’язково пройти обстеження у спеціаліста. Не варто ризикувати, адже проведення ін’єкцій може призвести до ускладнень або прогресу хвороби.

Відгуки про процедуру контурної пластики у салоні «АстраНова» у Львові

Окрім ціни на контурну пластику губ, корекцію носослізної борозни, моделювання вилиць або інших типів процедур клієнтів завжди цікавили відгуки попередніх відвідувачів салону. Очевидно, що якщо переважна більшість реакцій мала позитивний характер, заклад однозначно вартував уваги. І у випадку з салоном «АстраНова» все саме так. Кожен, хто встиг скористатися послугами наших косметологів, неодмінно залишався задоволений результатом, і ділився враженнями на наших сторінках у соціальних мережах. Там, а також на нашому сайті, розміщені всі відгуки клієнтів, з якими можна ознайомитися, перейшовши у відповідний розділ.

Ціни на контурну пластику губ та інші процедури в салоні «АстраНова»

Клієнтів завжди цікавить питання вартості, адже від цього і буде залежати те, чи стануть вони записуватися на сеанс в цей заклад чи ні. З урахуванням того, що тарифи постійно ростуть, знайти оптимальний варіант стає все важче, тому людям часто доводиться порівнювати кілька сервісів між собою або взагалі відмовлятися від тієї чи іншої процедури. втім, якщо Ви вирішили працювати саме з нашим салоном, в цьому немає потреби. Ми пропонуємо Вам найкращі ціни на контурну пластику, моделювання вилиць, корекцію овалу обличчя та інші суміжні послуги. До того ж, якщо Ви станете постійним клієнтом закладу, Вам видадуть спеціальну картку на знижку, що розповсюджується на всі види послуг. Тому, якщо Ви давно мріяли про те, аби покращити свій зовнішній вигляд та позбутися неприємних дефектів, зараз саме той момент аби почати діяти!