Ціни на косметологію обличчя у Львові

10.14.2020

Плануючи похід до салону, клієнти в першу чергу звертають увагу на ціни на косметологію обличчя. Як не дивно, але зараз це – основний критерій для вибору закладу, адже поступове збільшення тарифів змушує людей шукати більш доступні для себе варіанти. Не має значення, який тип процедури Ви обираєте та наскільки довгим буде курс (якщо це не разове відвідування), фінансове питання завжди буде на першому плані.

Зазвичай, це не так легко, адже людина бажає отримати якісне обслуговування, і при цьому не витрачати левову частку свого бюджету. Через це, доводиться витрачати час на порівняння різних варіантів з метою знайти найбільш оптимальний. І якщо Ви також зацікавлені в тому, аби здійснити бажану косметологічну послугу за вигідною ціною, в нас є для Вас пропозиція. Це – салон «АстраНова» у Львові, і тут Ви точно зможете провести терапію, не зашкодивши власному матеріальному становищу.

Ціни на косметологію обличчя – загальні відомості про процедури в салоні «АстраНова»

Обравши наш салон для здійснення косметологічних процедур, Ви отримаєте можливість обрати одразу з кількох основних типів терапії, а саме:

  • Чистка обличчя
  • Догляд за шкірою
  • Пілінги
  • Видалення пігментних плям

Кожна з них має кілька підвидів процедур, які відрізняються одна від одної за тривалістю та рівнем впливу. В залежності від того, які проблеми Ви хочете вирішити та якого результату потрібно досягти, Ви обираєте процедуру. для того, аби Ви мале краще розуміння того, які косметологічні послуги доступні для проведення, ми проведемо короткий огляд кожної з вищезазначених категорій.

Чистка обличчя передбачає одразу п’ять різновидів процедур. Це можуть бути процедури на косметиці ADN, послуга з видалення міліумів, ультразвукова чистка, комбінована чистка та механічна чистка. Тривалість процедур складає від однієї години, адже кожна з них передбачає обробку конкретної частини тіла людини (скажімо, чистка спини, або ультразвукове очищення обличчя та шиї). В залежності від цього, ціни на послуги косметолога будуть відрізнятися для кожної з підгруп процедур.

Якщо говорити про догляд за шкірою, то тут різноманіття процедур значно менше. Втім, кожна з доступних терапій призначена для конкретного типу шкіри (суха шкіра, жирна шкіра тощо). Кожен з сеансів триватиме рівно шістдесят хвилин, а вартість всіх процедур знаходиться в одному діапазоні.

Ціни на косметологію обличчя – пілінги

Даний тип процедур має значно більше варіацій в залежності від того, яку проблему хоче вирішити пацієнт. Так, наприклад, салон «АстраНова» пропонує окрему процедуру для лікування акне вульгаріс з використанням спеціально призначених препаратів. Також, клієнти можуть замовити азалеїновий пілінг, гліколевий пілінг піровиноградний та інші різновиди процедури з використанням різних засобів та для обробки конкретних ділянок тіла. Ціни на послуги косметолога у Львові, що стосуються пілінгу, знаходяться в різних цінових діапазонах в залежності від того, які препарати буде використовувати спеціаліст та який об’єм роботи потрібно буде виконати.

Ціни на косметологію обличчя – виведення пігментних плям

Для боротьби з пігментацією в салоні «АстраНова» у Львові передбачено різнопланові процедури – пілінг Skin Tech Easy Pain Control та два різновиди мезотерапії з використанням різних засобів. Вони спрямовані на те, аби висвітлити пігментні плями та скорегувати зовнішній вигляд шкіри. Вартість послуг відрізняється. Більш детально про це можна дізнатися в нашого адміністратора, зв’язавшись з ним на головній сторінці сайту або в одній з соціальних мереж.

Косметологічні послуги в салоні «АстраНова» – переваги співпраці

Користуючись послугами косметологічного салону, клієнти в першу чергу шукають фактори, за якими цей конкретний салон буде кращим за конкурентів. Якщо Ви вирішили обрати наш салон, Ви неодмінно отримаєте низку переваг.

Перш за все, це якість обслуговування, Окрім того, що ціни на косметологію обличчя виявляються більш доступними, ніж в конкурентів, Ви також отримаєте можливість працювати з досвідченими косметологами. Кожен з них має багаторічний досвід роботи з клієнтами та виконання замовлень різної складності. Немає значення, наскільки складною є Ваша проблема та скільки часу знадобиться для остаточного відновлення організму – ми забезпечимо якісне обслуговування та подбаємо про те, аби кожен сеанс завершився успішно.

Наступною перевагою буде якість препаратів, що їх використовують майстри «АстраНова» під час роботи. Всі вони виготовляються з натуральних компонентів та не містять жодних речовин, що можуть чинити негативний вплив на організм пацієнта. Кожна партія ретельно перевіряється перед тим, як потрапити до салону та отримати дозвіл на використання. Тут не буде дешевих аналогів або підробок, які даватимуть короткотривалий ефект. Якщо ми вказуємо, що ефект від процедури триматиметься впродовж шести місяців, так і буде.

Ціни і відгуки на косметологію обличчя

У більшості випадків, одним з ключових критеріїв для визначення якості роботи закладу стають відгуки клієнтів, шо вже користувалися тими чи іншими послугами. У своїх коментарях, вони можуть детально описати принцип роботи закладу, якість обслуговування та поділитися своїми думками стосовно цього. І якщо у більшості салонів у Львові відгуки є змішаними та неоднозначними, у випадку з «АстраНова» все чітко і зрозуміло.

Переважна більшість клієнтів задоволена отриманим результатом, і їх цілком влаштовує робота закладу. Втім, якщо на сторінках салону з’являються негативні реакції, ми не ігноруємо їх. Навпаки, ми враховуємо всі недоліки, які були помічені клієнтами, та робимо все, аби вдосконалити свою роботу та не допускати помилок і робити все якісно.

Що стосується фінансового питання, то це ще один аспект, який враховують клієнти під час пошуку закладу. Як ми зазначали раніше, люди змушені проводити чисельні порівняння серед закладів, чекати на можливі знижки, які можуть відбуватися під час свят або взагалі відмовлятися від необхідних процедур. Все це створює дискомфорт, і для того, аби Вам не доводилося ставити себе в подібні умови, пропонуємо скористатися послугами салону «АстраНова». Тут, на Вас чекають найкращі ціни на косметологію обличчя та інші послуги у Львові. Додайте до цього систему знижок через використання персональних карток, які можна оформити під час візиту, і Ви отримаєте безальтернативний варіант, яким можна користуватися за будь-яких умов.

Окрім цього, Ви можете зробити подарунок для своїх близьких, придбавши подарунковий сертифікат. Його можна забрати прямо в закладі або замовити доставку за вказаною адресою. В будь-якому разі, Ви будете знати, що у Вас немає проблем з відвідуванням косметологічних салонів, адже тепер Ви працюєте з «АстраНова».