Лазерні епіляції у Львові

10.13.2020

Говорячи про проблему видалення волосся, люди в першу чергу згадують епіляцію. Лазерна епіляція у Львові одразу здобула популярність серед клієнтів косметологічних центрів, і тепер люди відмовляються від традиційних методів на користь даної терапії. Це не дивно, адже процес видалення волосся з використанням воску або інших схожих засобів завдає чималої шкоди організмові. Саме тому спеціалісти зробили все можливе, щоб якнайшвидше впровадити цю систему на всіх рівнях.

Але ті клієнти, які ще не встигли спробувати на собі новий спосіб видалення волосся, не мають чіткого розуміння про те, як лазер впливає на наш організм та якими можуть бути наслідки. І якщо Ви бажаєте спробувати дану терапію та остаточно видалити волосся з проблемних ділянок, це матеріал спеціально для Вас. Тут ми зібрали всю актуальну інформацію про процедуру. Ви дізнаєтеся, скільки коштує лазерна епіляція у Львові, як правильно підготуватися до сеансу та яка кількість сеансів необхідна для досягнення найбільш сприятливого результату.

Лазерна епіляція у Львові – загальна інформація про процедуру

Як можна було здогадатися з назви, даний тип видалення волосся передбачає використання лазеру. Перед кожною процедурою пристрій спеціально налаштовують на відповідну потужність, аби він не міг пошкодити шкіру. Але навіть якщо у Вас підвищена чутливість та Ви все одно відчуваєте дискомфорт у місці епіляції, косметолог використає спеціальний гель, який усуне подразнення.

Тривалість процедури залежить від ділянки на тілі. Так, наприклад, епіляція в області сідниць та колін триватиме по тридцять хвилин, в той час як обробка стегон займатиме на десять хвилин більше. Те саме стосується і ціни лазерної епіляції у Львові. Найдорожчим буде видалення волосся з ніг, а найдешевшим – обробка обличчя. Але слід пам’ятати, що процедура на кожній з частин тіла передбачає розбивку на більш дрібні ділянки. Тому, якщо Ви хочете повністю обробити одну частину тіла, краще обрати послугу епіляції спини, ніг тощо, ніж робити почергово гомілки, пальці ніг і т.д.

Підготовка до лазерної епіляції

Як не дивно, але процедура видалення волосся за допомогою лазера передбачає кілька етапів підготовки з боку клієнта. Перший етап розпочинається за два-три тижні до сеансу. У цей час, Ви маєте повністю відмовитися від вживання алкоголю та припинити вживання антибіотиків тетрациклінової групи. В цей самий період Ви не маєте відвідувати сауну або солярій, а також засмагати під прямими сонячними променями. Оскільки волосся має залишатися неушкодженим до моменту проведення лазерної епіляції у Львові, потрібно утриматися від всіх інших видів епіляції (використання епілятора або воску).

Рухаємося далі. Коли до процедури залишається три дні, Ви не маєте обробляти шкіру засобами, що містять у своєму складі спирт. Це важливо, адже у разі ігнорування лазерна епіляція призведе до подразнення на всій ділянці, після чого потрібно буде вдаватися до не найприємніших методів лікування.

Останнім етапом буде гоління обраної зони. При цьому потрібно уникати нанесення на ділянку кремів, дезодорантів та інших схожих засобів.

Якщо Ви будете чітко дотримуватися всіх рекомендацій та виконаєте всі етапи підготовки, ефект від лазерної епіляції приємно здивує Вас.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Після того, як Ви відвідали черговий сеанс з лазерної епіляції у Львові, Вам потрібно зробити все для того, аби відновлення шкіри відбулося якомога швидше. Все, що потрібно робити для цього – уникати контакту з прямими сонячними променями та не відвідувати солярій впродовж двох тижнів після терапії. Таким чином, Ви даєте клітинам необхідний час для того, аби повністю відновитися до наступного сеансу. Одразу приготуйтеся до того, що у місці видалення волосся з’явиться невелике почервоніння. Це нормальна реакція на лазерну обробку, і незабаром шкіра знову отримає свій природній колір. Головне – дотримуватися вказівок спеціаліста.

Популярні міфи про лазерну епіляцію

Нажаль, не зважаючи на високу ефективність та відносно невелику ціну лазерної епіляції у Львові, ця процедура привертає увагу людей, які не сприймають даних методів видалення волосся та вважають їх небезпечними для нашого організму. Проте якщо Ви ще не встигли навідатися до косметологічного салону, Вам слід знати, що більшість з того, що поширюється у мережі, не відповідає дійсності. Тому, ми зібрали для Вас найбільш популярні легенди про лазерну епіляцію і просто зараз спростуємо їх.

 • Перший міф свідчить про те, що лазер може пошкодити внутрішні шари шкіри та викликати серйозні подразнення або навіть залишити шрами. Як ми вже зазначали раніше, апарат щоразу налаштовують на потрібну частоту, а у окремих випадках лікарі пропонують клієнтам використати крем, аби позбутися болісних відчуттів.
 • Друге сумнівне твердження свідчить, що надмірне використання лазеру може викликати онкологічні захворювання шкіри. Це твердження також не відповідає дійсності. Справа в тому, що захворювання шкіри справді можуть виникнути, але їх спричиняє не лазер, а ультрафіолет. Наше тіло контактує з ультрафіолетом під час перебування у інфрачервоній сауні або під час засмагання під прямими сонячними променями. Тому не варто відмовлятися від сеансу лазерної епіляції у Львові.
 • Міф номер три. Тут ми стикаємося з тезою про те, що не слід проводити операцію з видалення волосся влітку. Це обґрунтовується тим, що цей час наша шкіра частіше контактує з сонячними променями, тому ми ризикуємо провалити період підготовки до терапії. Але це не так. Лазер так чи інакше будуть налаштовувати відповідно до чутливості шкіри кожного клієнта. Якщо опіки все ж трапляються, це може бути пов’язано з неякісним обладнанням. Відвідуючи салон «Астра Нова», Вам не потрібно буде хвилюватися з цього приводу. Наші апарати регулярно проходять діагностику, і якщо десь буде виявлено несправність, лазер одразу відправлять на ремонт.
 • Наступний міф пов’язаний з лазерною епіляцією для жінок. Тут мова йде про те, що застосування лазерної технології може призвести до безпліддя. Це повна нісенітниця, адже потужності лазера недостатньо, аби проникати у нижні шари епітелію. Основна функція лазеру – проникнути на глибину два міліметри, аби знищити корінь волосини. Тому Ви можете без проблем відвідувати сеанси та робити епіляцію глибокого бікіні.
 • Наступна легенда, пов’язана з епіляціями, говорить про те, що ці процедури заборонені для проведення людям з папіломами та родимками. Спростуємо це твердження дуже простим аргументом – на момент проведення сеансу всі родимки та інші пігментації прикривають на момент обробки лазером.
 • Черговий міф каже нам про те, що видалення волосся за допомогою лазера буде стимулювати фолікули, від чого вони будуть виростати ще швидше. Тут все дуже просто. Лазер працює таким чином, щоб зруйнувати структуру волосини і запобігти її майбутньому відновленню. Саме тому даний метод є найбільш ефективних серед усіх.

Як бачите, існує дуже багато неперевіреної інформації, що здатна ввести людей в оману та нав’язати хибні думки стосовно процедури. Тому ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що якщо у Вас виникають сумніви, Ви можете проконсультуватися з косметологом.

Ефект від проведення лазерної епіляції

Людей завжди цікавить кінцевий результат процедури, адже вони хочуть знати, чого можна очікувати від даної методики. Одразу скажемо – не слід очікувати, що після першого сеансу на ділянці тіла не залишиться жодної волосинки. Для повноцінного очищення потрібно відвідати курс, тривалість якого визначатиме косметолог під час попереднього огляду.

Також варто зазначити, що лазер, який застосовується у даній терапії, буде видаляти лише волосся з чорним пігментом. Тому, якщо на ділянці є сиве волосся або так званий «пушок», готуйтеся до того, що апарат залишить його недоторканим.

Але у разі відвідування повноцінного сеансу Ви зможете досягти бажаного результату. Кожен, хто вже встиг відвідати салон «Астра Нова» у Львові, неодмінно залишився задоволеним. Тому якщо у Вас є потреба у видаленні волосся, рекомендуємо Вас якнайшвидше оформити запис на сеанс.

Етапи проведення лазерної епіляції в салоні «Астра Нова»

Після того, як Ви отримали вказівки від косметолога та пройшли всі стадії підготовки, настає черга самої процедури. Тривалість завжди залежить від того, яка зона буде оброблятися (мінімальна тривалість становить п’ятнадцять хвилин, максимальна – одну годину). Коли сеанс завершено, Ви отримаєте вказівки щодо догляду за шкірою та після періоду відновлення почнете підготовку до наступної терапії.

В нашому салоні з Вами будуть працювати досвідчені спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи з клієнтами. Лазерна епіляція у Львові проводиться з використанням сучасних апаратів від європейських виробників. Тому Ви можете бути певні в тому, що все пройде швидко і без форс-мажорів.

Лазерна епіляція у порівнянні з іншими методами видалення волосся

Говорячи про дану процедуру, ми не можемо не порівняти її з аналогами. Для порівняння візьмемо найбільш поширені методики – депіляцію з використанням воску та операцію з епілятором.

Обидва методи схожі, адже в них застосовується принцип висмикування волосся. У цьому випадку фолікула руйнується, але не знищується остаточно, що дає їй змоги відновитися в майбутньому.

У випадку з лазерною терапією знищується саме корінь волосся, завдяки чому вдається позбутися більше ніж двадцяти відсотків покрову за один сеанс. До того ж, лазер не завдає шкоди шкірі, і Вам не доведеться застосовувати додаткові креми чи лосьйони для того, щоб зняти почервоніння.

Протипоказання до лазерної епіляції

Не будемо забувати, що епіляція – повноцінна процедура, що має свої рекомендації та протипоказання, яких слід дотримуватися. Отже, до основних заборон відносимо:

 • Захворювання шкіри
 • Доброякісні або злоякісні пухлини
 • Період вагітності (термін не має значення)
 • Цукровий діабет
 • Захворювання імунної системи

Навіть не зважаючи на те, що лазер не завдає шкоди внутрішнім органам, не слід ігнорувати дані вказівки. Проведення процедури може призвести до прогресування росту пухлин та завдаватиме серйозної шкоди організмові. Тому, аби переконатися в тому, що Ви маєте дозвіл на проведення процедури, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Лазерна епіляція у Львові: ціни

Питання про ціну лазерної епіляції у Львові завжди цікавить клієнтів. Кожен салон має свою тарифікацію послуг, і пацієнти завжди намагаються відшукати якомога більш вигідний варіант. Проте якщо Ви працюєте з косметологічним салоном «Astra Nova», Вам не потрібно займатися пошуком та порівнянням тарифів. Ми пропонуємо Вам послуги з видалення волосся за найкращими тарифами у місті. Тут Ви можете замовити обробку як всіх частин тіла, так і терапію окремих ділянок. До того ж, постійні клієнти салону мають знижку у п’ятнадцять відсотків на всі види послуг. А якщо Ви бажаєте зробити подарунок своїм близьким, саме час придбати подарунковий сертифікат, максимальна сума якого становить три тисячі гривень.

В будь-якому разі можна сказати, що проведення епіляції в «Астра Нова» – чудове рішення для кожного, хто цього потребує. Про це свідчать сотні позитивних відгуків про лазерну епіляцію від користувачів у соціальних мережах. Тому, якщо Ви готові позбутися непотрібного волосся і водночас гарно провести час, можете сміливо телефонувати оператору та записуватися на сеанс. Повірте – воно того варте!