Ціни на масаж у Львові

10.14.2020

Якщо ми запитаємо в людини, в який спосіб вона хотіла б розслабитися та дати відпочинок всім системам свого тіла, очевидною відповіддю буде сеанс у масажиста. Але справа в тому, що ціни на масаж у Львові перетворюють цю процедуру на щось райське та божественне – в кращому випадку людям доводиться обмежуватися двома-трьома сеансами на місяць. Звичайно, що нікому не подобається такий варіант, тому кожен шукає для себе доступні альтернативи.  Хтось обирає приватні масажні кабінети, хтось записується на лікувальні масажі у поліклініках. Але там, як правило, немає такої свободи вибору, і всі обмежуються класичною процедурою, яка може зняти втому на короткий проміжок часу. Всі хочуть більше, і якщо Ви також шукаєте місце, де можна насолодитися різними видами масажу, Ви знайшли правильне місце. Продовжуйте читати, і Ви дізнаєтеся, чим відрізняються один від одного різні види масажних процедур (антицелюлітний, медовий загальний масаж та інші). Ми також поговоримо про особливості масажного лікування, згадаємо про основні протипоказання та виділимо найбільш дієві види процедур, які варто спробувати в першу чергу.

Ефективність масажу як лікувальної процедури

Ті, хто відмовляються від проходження масажної терапії, зазвичай недооцінюють те, наскільки дієвою може бути така процедура. Однією з головних її переваг є те, що з нею Ви можете позбутися фактично будь-яких ускладнень або хвороб. На сьогоднішній день відомо понад двадцять видів масажних процедур, кожна з яких спрямована на обробку конкретної частини тіла або проблемної зони (спина, шия, ноги або руки, відділ хребта тощо). З цього витікає наступна перевага, а саме – можливість безболісно укріпити імунітет та захистити організм від можливого повернення тих чи інших ускладнень. Так, наприклад, класичний масаж спини допомагає клієнтам позбутися ниючого болю та зупинити розвиток радикуліту, остеохондрозу, сколіозу та інших. Зараз ми більш детально розглянемо популярні види процедури та виокремимо їх основні особливості.

Загальний лікувальний масаж

Дана терапія включає в себе обробку всього тіла від голови до кінчиків пальців ніг. Звичайно, кожен тип масажу можна в тій чи іншій мірі назвати лікувальний, але всі вони так чи інакше акцентують увагу на одній з зон нашого тіла. Коли ж ми маємо справу з загальною процедурою, відбувається рівномірний розподіл навантаження на кожну з частин тіла. Основними симптомами, які стають сигналом для проходження курсу загального лікувального масажу є:

 • Порушення в роботі нервової системи
 • Хронічний головний біль (мігрень)
 • Тривале відновлення після травми або операції
 • Пульсуючий біль в шиї, попереку або спині
 • Утворення міжхребцевих гриж

Якщо обстеження виявило одну з цих проблем (або Ви відчуваєте біль як у випадку з мігренню), слід записатися на сеанс у салон «АстраНова». Під час першого відвідування наш спеціаліст визначить ступінь важкості проблеми та відштовхуючись від цього сформує курс лікування, кількість сеансів та їхню тривалість. Зазвичай, процедура триває не довше ніж сорок хвилин, але все це є дуже індивідуально та підлаштовується під кожну особу окремо. Пам’ятайте, що досягти потрібного ефекту можна буде тільки у разі проходження повного курсу. Разове відвідування дає короткотривалий ефект, який триватиме не більше двох днів. Але якщо Ви здійсните необхідну кількість візитів до масажиста, це допоможе не тільки забути про біль, але й покращить Ваш сон та зніме нервову напругу.

Масаж голови

Ця процедура, як можна здогадатися, акцентує всю увагу на голові та всіх її зонах. Масаж голови застосовують, якщо у пацієнта помічається:

 • Біль в потилиці
 • Біль у скронях
 • Мігруючий біль

В такому випадку не слід бігти в аптеку за черговою порцією пігулок та розраховувати на те, що біль згодом послабне. Потрібно раз і назавжди зруйнувати його та повернути відчуття легкості.

Під час масажу майстер буде обережно обробляти кожну ділянку голови у потрібній послідовності, змінюючи напругу та тиск на шкіру. Масаж голови в середньому займає не більше двадцяти хвилин, тому Ви зможете швидко позбутися дискомфорту.

Основними протипоказаннями до масажу голови є:

 • Інфекційні та грибкові захворювання
 • Дерматологічні хвороби шкіри голови
 • Пухлини
 • Проблеми з серцево-судинною системою

Приємним бонусом стане той факт, що після кожного сеансу стан шкіри пацієнта буде покращуватися, а поверхня буде гладенькою та ніжною.

Лімфодренажний масаж

Зазвичай, ціни на масаж у Львові не дозволяють відійти від звичних процедур та спробувати щось нове та унікальне. Але в салоні «АстраНова» діють тарифи, які доступні всім, і якщо Ви давно мріяли про новий досвід, саме час спробувати лімфодренажний масаж. Основна мета даної терапії – вивести з організму токсини та зайві речовини. Зони, які буде обробляти масажист під час терапії – стегна, сідниці та живіт. Як і у випадку з загальним масажем, тут все обходиться без різких та жорстких рухів – процедура відбувається повільно, а тиск здійснюється рівномірно. Лімфодренажний масаж можна в деякій мірі назвати універсальним, адже окрім стимулюючого ефекту (активізація всіх механізмів тіла), пацієнт може легко втратити кілька зайвих кілограмів, які накопичилися у тілі у вигляді підшкірної води. Як можна зрозуміти з назви процедури, в організмі пацієнта починається прискорення лімфи, за рахунок чого і відбувається виведення зайвих речовин. Пройшовши повний курс в салоні «АстраНова» у Львові, Ви відчуєте такі покращення:

 • Підвищення імунітету
 • Покращення еластичності шкіри
 • Зникнення мішків під очима
 • Зникнення рецидивуючих набряків
 • Зміцнення судин та покращення лімфотоку

Варто також пам’ятати і про протипоказання. У випадку лімфодренажного масажу говоримо про такі заборони як онкологія, епілепсія, туберкульоз, запалення лімфатичних судин, тромбоз глибоких вен, серцева недостатність, підвищення температури тіла, а також захворювання шкіри та відкриті рани на тілі. В будь-якому разі, перед відвідуванням салону необхідно пройти медогляд та отримати дозвіл від лікаря на відвідування масажних процедур.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж є однією з найбільш популярних процедур серед наших клієнтів. Звичайно, нікому не подобається відчуття зайвої ваги, тим паче коли це відображається на тілі та викликає дискомфорт. Тому, варто позбутися цього целюліту якомога швидше, і чудовий спосіб це зробити – відвідати курс масажу.

Зоною для проведення масажу є сідниці, стегна та нижня частина живота, оскільки саме там формується найбільша кількість підшкірного жиру. В результаті накопичення жиру порушується обмін речовин та кровообіг, що у свою чергу впливає на стан здоров’я людини. Антицелюлітний масаж призначений для того, аби прискорити обмін речовин та активізувати процес виведення зайвого жиру з організму. Процедура проводиться досить інтенсивно, тому іноді пацієнт може відчувати легкий біль в області масажування, але це цілком природньо. У косметологічному салоні «АстраНова» у Львові Вам доступно два варіанти проведення терапії – ручний масаж та з використанням апаратної установки, що імітує рухи майстра. Як і у випадку з загальною процедурою, масажист визначить необхідну саме Вам кількість сеансів та тривалість перерви між ними, аби дати організмові час для відновлення.

Говорячи про протипоказання до антицелюлітного масажу, варто зазначити:

 • Дефекти шкіри будь-якого характеру
 • Варикоз
 • Пухлини (в тому числі онкологічні захворювання)
 • Період вагітності та грудного вигодовування у жінок
 • Застуда або хвороба на стадії загострення

Медовий загальний масаж

Таку процедуру можна назвати комбінованою, адже тут поєднані як лікувальні елементи, так і косметологічні без явного домінування перших над другими. Ця практика стала популярною ще в давні часи, коли люди тільки починали експериментувати в галузі медицини. Від часів свого створення медовий масаж пройшов чимало етапів, але в кінцевому результаті дійшов до наших днів у вигляді приємної оздоровчої терапії.

Як Ви вже напевно здогадалися, основним елементом медового загального масажу є мед, який рівномірно наноситься на поверхню шкіри та рівномірно втирається у глибинні шари. Після того, як шкіра вбере основну частину рідини, починається процес виведення токсичних речовин з організму. Іншими словами, пацієнт просто лежить, чекаючи, поки мед виконає свою функцію. Коли все завершується, мед обережно змивається з поверхні шкіри, які після цього стає ніжною та гладенькою. Як не дивно, але саме медовий масаж вважають найбільш ефективним під час боротьби з зайвою вагою. Також, його рекомендують особам, які мають наступні проблеми або ускладнення:

 • Порушення сну
 • Мігрені
 • Радикуліт
 • Остеохондроз
 • Ослаблення імунітету
 • Порушення роботи внутрішніх органів
 • Артроз великих суглобів
 • Наявність зайвої ваги
 • Психологічні захворювання
 • Розумова і фізична втома

Окрім цього, згадаємо і основні протипоказання до процедури:

 • Алергія на мед
 • Постійна нудота
 • Захворювання крові
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання шкіри
 • Надлишкова кількість волосся в зоні масажу
 • Доброякісні та злоякісні новоутворення
 • Легенева, серцева та ниркова недостатність

Навіть якщо у Вас є впевненість в тому, що ніяких проблем зі здоров’ям немає, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем. Лише отримавши дозвіл від нього, ви можете починати відвідування масажного курсу.

Тайський масаж

Такий вид масажу можна в назвати ексклюзивним не тільки через назву, але й через особливості його виконання. Справа в тому, що під час цієї процедури майстер застосовує всі частини свого тіла для обробки зон пацієнта. Сюди входять і рухи долонями, і тиск ліктями і колінами, розтягування м’язів та тиск кулаками. Завдяки такому різноманіттю можна зачепити більшу кількість чутливих точок на тілі та розігнати обмін речовин до максимально можливого значення. Втім, цей масаж не спричиняє якогось особливого лікувального ефекту. Ви лише зміцнюєте свій імунітет і знімаєте з себе стрес та втому.

Ціни на масаж у Львові

Це – мабуть одне з основних питань, яке цікавить кожного клієнта масажного салону у Львові. Тарифи постійно зростають, а люди хочуть і надалі отримувати насолоду від улюбленого масажу. Тому, кожен намагається знайти альтернативу або взагалі відмовляється від процедури, яка може бути просто необхідна. Але якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не доведеться відмовляти собі в улюбленій терапії. З нами, Ви можете розраховувати на найкращі ціни на масаж проблемної зони у Львові. Приємним бонусом буде той факт, що в нас можна отримати картку постійного клієнта, яка дає стабільну знижку на всі види масажних процедур. Також, якщо Ви хочете здивувати друга або близьку людину, Ви завжди можете придбати подарунковий сертифікат та замовити його адресну доставку в будь-який район міста.

Не зволікайте – приходьте до нас та отримайте свою порцію задоволення!