Пірсинг у Львові

10.14.2020

Пірсинг у Львові є одним з найзручніших способів вдосконалення або зміни власної зовнішності. Відвідавши таку процедуру, Ви не ризикуєте власним здоров’ям і не завдаєте шкоди організмові, а натомість отримуєте бажаний боді-арт, який буде приносити Вам задоволення щодня.

Втім, слід пам’ятати, що якщо пацієнт вирішує відвідати сеанс та зробити пірсинг, він має бути певен, що процедура пройде за всіма стандартами та санітарними нормами, а виконувати її буде підготовлений спеціаліст. Дуже часто люди ігнорують цей аспект та звертаються до недосвідчених майстрів, про що пізніше жаліють. До того ж ті, хто вперше має справу з пірсингом, не володіють всією інформацією про цей вид боді-арту та не до кінця розуміють, в яких випадках можна проколювати конкретні ділянки тіла, а в яких краще утриматися від пірсингу губ або носа. Тому у цьому матеріалі ми зібрали для Вас всю актуальну інформацію, що стосується пірсингу, і після її прочитання Ви будете мати чітке розуміння про ці процедури.

Ціни на пірсинг у Львові

Перше, що турбує клієнтів під час вибору салону для здійснення тієї чи іншої косметологічної процедури – її вартість. Очевидно, що кожен намагається знайти найбільш оптимальний для себе варіант, не зупиняючись на найдешевших пропозиціях. І якщо Ви досі шукаєте місце, де можна провести проколювання шкіри та зафіксувати бажану прикрасу, Вам слід звернути увагу на салон «АстраНова» . Тут Ви отримаєте повний спектр послуг пірсингу у Львові за найкращими цінами у місті. Додайте до цього той факт, що наші постійні клієнти отримують фіксовану знижку на всі види послуг, і в нас регулярно проводяться акції, потрапивши на які можна суттєво зекономити. Відвідавши наш салон вперше Ви зрозумієте, що це однозначно найбільш оптимальний варіант з усіх доступних.

Пірсинг губ у Львові

Особи, які тільки планують проколоти шкіру, мають знати все про особливості даної процедури. Тому зараз ми коротко та змістовно опишемо кожен з найбільш популярних видів пірсингу, і почнемо з губ.

Це – одне з найбільш популярних місць для розміщення прикрас. Сьогодні майстри розробили десятки різноманітних модифікацій для пірсингу в цій зоні (Мадонна, Ешлі, Смайл, Лабретт та інші) Кожен з них має свої відмінності та по-різному сприймається візуально. Наприклад, варіація Смайл накладається таким чином, що людина побачить пірсинг губ у Львові лише коли ви будете посміхатися. Враховуйте цей аспект, коли будете обирати прикрасу.

Ще одним важливим моментом є профілактика догляду за пірсингом після завершення процедури. Пам’ятайте, що губи – чутлива ділянка, і навіть найменший набряк може призвести до серйозних проблем. Тому, варто притримуватися основних правил догляду, а саме:

  • Пірсинг слід обробляти з обох боків
  • Слизову слід регулярно витирати, аби не допустити розповсюдження бактерій
  • Якщо ви тільки-но повернулися з салону, місце розташування прикраси слід чистити за допомогою «Хлоргексидину» протягом щонайменше трьох тижнів.
  • До того моменту, коли зникнуть усі почервоніння та набряки, слід утримуватися від використання гелів, помад та інших косметичних засобів для губ. Вживання алкоголю у період після проведення процедури категорично забороняється.

Пірсинг брови

Пірсинг брови у Львові є мабуть однією з найменш болісних процедур даної категорії. Звісно, в основному все залежить від рівня чутливості, але в цілому це набагато приємніше, ніж прокол язика чи інших ділянок. Втім, якщо Ви все ж відчуваєте, що можете не стерпіти до кінця сеансу, наші спеціалісти будуть використовувати спеціальні пом’якшувальні препарати. Процедура триватиме всього кілька хвилин, і невдовзі ви зможете насолодитися тим, як виглядає Ваш новий пірсинг.

У випадку, якщо після процедури почервоніння та біль не пройшли, не слід панікувати. Обробляйте місце розташування пірсингу сольовим розчином та використовуйте цинкову мазь. Вона містить компоненти, які сприятимуть зменшенню набряку у ділянці розташування пірсингу у Львові. Але якщо і це не призводить до видимих змін, слід звернутися до дерматолога та пройти обстеження.

Пірсинг в носі та пірсинг язика у Львові

Дані типи пірсингу є особливо популярними серед молодих осіб та тих, хто вже мав досвід проколювання шкіри. Для даних процедур використовують як звичайні сережки, так і більш нестандартні та вишукані екземпляри. Все залежить від вашого задуму та частини тіла, яку ви збираєтеся проколоти. Звісно, прокол язика є найбільш болючою процедурою з усіх, але не переймайтеся – в салоні «АстраНова» з Вами будуть працювати підготовлені спеціалісти, які не допустять погіршення стану вашого здоров’я та зроблять все, аби місце проколу відновилося якнайскоріше. До того ж, в нас Ви можете розраховувати на найкращі ціни на пірсинг язика та пірсинг в носі у місті, а враховуючи кількість позитивних відгуків від клієнтів, у Вас не буде потреби проводити повторні сеанси або купувати препарати для зняття набряків.

Протипоказання та застереження щодо пірсингу

Багато людей ігнорують цей аспект, але Вам слід пам’ятати про основні застереження, які стосуються проколювання шкіри. Враховуйте це, адже якщо вчасно не зреагувати на негативні зміни, це може призвести до серйозних проблем. Отже, до основних протипоказань щодо пірсингу відносимо:

  • Хронічні захворювання у гострій формі (гастрит, коліт, ревматизм, гайморит), а також системні та шкірні захворювання (червоний вовчак, псоріаз, герпес)
  • Низькі показники згортання крові
  • Цукровий діабет
  • Гепатит С та В
  • Алергічні реакції на препарати, що їх використовують під час проколювання шкіри або метали.

Жінкам не рекомендується робити пірсинг у період вагітності або менструації. Також застерігаємо, що здійснення сеансів для людей з епілепсією або психічними розладами може призвести до приступу.

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що здійснення процедури у неперевірених місцях або сумнівних закладах може призвести до погіршення стану здоров’я або інфікування ВІЛ. Тому, аби уникнути зайвих проблем, рекомендуємо Вам звернутися до салону «АстраНова» та отримати пірсинг у Львові від справжніх майстрів.

Найбільш поширені питання стосовно пірсингу у Львові

Клієнти дуже активно цікавляться темою пірсингу, і з часом кількість бажаючих зростає. І кожного разу люди задають велику кількість питань, пов’язану з проведенням процедури, особливістю закріплення металевої прикраси у тілі та її подальшого збереження або видалення. Ми вирішили зібрати найбільш поширені запитання та відповісти на них у цьому матеріалі, щоб у кожного клієнта було чітке розуміння того, на що він може розраховувати.

1) Які види пірсингу доступні у салоні «АстраНова» у Львові?

У нашому салоні Ви маєте можливість проколоти ніс, губи, пупок, брови та вуха. Кожне з місць для пірсингу передбачає набір елементів, які Ви можете обрати для майбутнього пірсингу. Під час запису Ви можете заздалегідь ознайомитися зі всіма можливими опціями та обрати бажану.

2) Скільки зазвичай триває процедура в салоні «Астра Нова»?

Все відбувається досить оперативно, і вже через п’ятнадцять хвилин ви будете мати у своєму розпорядженні новенький пірсинг. Косметолог дасть Вам рекомендації щодо догляду за шкірою відповідно до частини тіла, яку Ви вирішили проколоти.

3) Які основні принципи догляду за пірсингом у період відновлення тканин?

Найважливіше в цьому аспекті – позбутися больових відчуттів та набряку, а для цього потрібно регулярно використовувати ті препарати, які назначає Вам косметолог. У випадку з пірсингом губи у Львові це регулярне очищення з використанням «Хлоргексидину» та інших засобів. Якщо Ви помітили, що набряк стає дедалі помітнішим, слід якнайшвидше звернутися до дерматолога. Ні в якому разі не ігноруйте проблему – про це можна серйозно пожалкувати.

4) Чи можна замовити процедуру одразу у кількох ділянках?

Так, в нашому салоні Ви можете не обмежуватися одним місцем для пірсингу та зробити одразу кілька проколів в різних місцях. Єдине, про що слід знати – ви мусите робити перерву між сеансами та давати організмові час для відновлення, адже пірсинг це в першу чергу стрес.

Отже, ми сподіваємося, що ця інформація була цінною для Вас і тепер ви обізнані у всіх аспектах щодо процедур пірсингу у Львові. Тому, якщо надумаєте прикрасити своє тіло, скоріше звертайтеся до нас та отримайте першокласне обслуговування від майстрів косметології.