Воскова епіляція у Львові

10.14.2020

Ціни на воскову епіляцію у Львові – перше, що цікавить клієнтів салону, що бажають позбутися небажаного волосся та знову зробити шкіру приємною на дотик. Очевидно, що слід приймати до уваги рівень обслуговування та якість косметологічних засобів, що їх використовують майстри під час сеансів. Втім, в першу чергу клієнти орієнтуються насамперед на тарифи, що пропонує той чи інший сервіс.

Через це, у багатьох виникають проблеми з проведенням потрібних процедур, адже людям важко знайти пропозицію, яка б повністю задовольнила їх. Але зараз цю проблему можна вирішити, скориставшись пропозицією від салону «АстраНова». Тут, Ви зможете провести воскову епіляцію і шугарінг, очистивши необхідні зони на тілі. Ми розкажемо про всі особливості процедури, її переваги над аналогами видалення волосся, протипоказання та особливості. Дочитайте цей матеріал до кінця, і у Вас точно не залишиться питань.

Воскова депіляція і шугарінг – загальні відомості

Метод видалення волосся з використанням воску є одним з найбільш популярних серед косметологічних салонів та активно застосовується у роботі з клієнтами. За допомогою такої процедури, можна швидко видалити небажану рослинність практично на будь-якій ділянці тіла. Це можуть бути гомілки, сідниці, пахви, різні частини рук, спина, живіт, зона бікіні та навіть ділянка над верхньою губою. Звісно, больовий поріг для будь-якої з цих зон буде відрізнятися (особливо це стосується інтимних зон. Але в будь-якому разі, завдяки своїй ефективності, воскова епіляція стає майже безальтернативним методом видалення волосся.

Воскова епіляція – переваги використання процедури

Перш за все, варто відзначити, що така косметологічна процедура дозволяє повністю очистити ту чи іншу ділянку. Після того, як майстер закінчить роботу, на шкірі не залишиться дрібних волосин чи так званого «пушку». Так, наприклад, проводячи лазерну епіляцію, ми можемо видалити лише волосся чорного кольору, а білі волосини будуть і далі залишатися на шкірі. Тому, клієнти надають перевагу роботі з воском.

Серед інших переваг відзначаємо:

 • Довготривалий ефект від одного сеансу (до трьох тижнів)
 • Суттєве вповільнення росту волосся
 • Видалення волосин будь-якого кольору
 • Доступність для пацієнтів з будь-якими типами шкіри
 • Можливість зробити волосся тоншим завдяки систематичним сеансам
 • Доступні ціни на воскову епіляцію у Львові

Окрім цього, не можемо не сказати і про те, що в салоні «АстраНова» Ви будете працювати з досвідченими косметологами, які будуть проводити епіляцію без затримок чи неточностей. Кожен з працівників має багаторічний досвід роботи з клієнтами, тому у Вас не виникне проблем під час відвідування салону, і після завершення процедури Ви зможете в повній мірі відчути різницю між тим, що було до сеансу.

Воскова епіляція під пахвами

Цей вид терапії є одним з найбільш поширеним серед клієнтів. Для когось ця зона є проблемною, і волосся там є занадто жорстким, а хтось не хоче обмежуватися голінням зі станком, і бажає остаточно позбутися наростів.

Під час проведення процедури в салоні «АстраНова» косметолог заздалегідь готує воск, який буде наноситися на відповідні ділянки на тілі пацієнта. Після цього до зони притискається спеціальна смужка, за допомогою якої і відривають воск, що пристав до шкіри. Таким чином, вдається позбутися волосків, вирвавши їх з коренем. Зазначимо, що перед початком процедури слід подбати про те, щоб ділянка шкіра була чистою та сухою. Ви маєте видалити залишки дезодоранту або інших подібних засобів. Ігнорування цього аспекту може призвести до подразнення або більш серйозних проблем. Тому, переконайтеся в тому, що Ви готові до воскової епіляції під пахвами.

Воскова епіляція зони бікіні

Якщо говорити про якісь відмінності цієї процедури від аналогічних сеансів з використанням воску, слід сказати, що така терапія є найбільш болісною з усіх. Зона бікіні є надчутливою, і всі косметологічні процедури, що проводяться в цій ділянці, викликають чималий дискомфорт. Тому, слід набратися терпіння та почекати, поки пройдуть перші сеанси. Згодом, організм адаптується, і Ви будете переносити терапію значно легше.

Для того, аби не допустити почервоніння чи подразнення, після завершення процедури майстер обробляє шкіру спеціальним лосьйоном або кремом. Це – фінальний етап проведення воскової епіляції зони бікіні.

Воскова епіляція – ціни, тривалість, проведення в домашніх умовах. Найбільш поширені питання

Кожного разу, коли до нас звертаються нові клієнти, ми отримуємо все більше запитань, що стосуються даної процедури. Серед них часто зустрічаються схожі питання, і для того, аби не повторюватися в черговий раз, ми вирішили винести найбільш поширені з них в цей матеріал та дати на них відповіді.

1) Чи варто проводити процедуру з видалення волосся воском в домашніх умовах?

Загалом, зробити це досить реально. Віск доступний для придбання в косметологічних магазинах, тому проблем з його придбанням не буває. Однак, Слід пам’ятати, що даний процес вимагає контролю з боку виконавця, і найменша неточність або помилка може нашкодити пацієнтові. Тому, аби не ризикувати, ми рекомендуємо користуватися послугами спеціалістів в нашому салоні.

2) Чи існують якісь рекомендації щодо догляду за шкірою після проведення процедури?

Після завершення сеансу, Вам слід утриматися від засмагання під сонцем або в солярії, а також не користуватися косметологічними засобами чи дезодорантами протягом доби. Коли з моменту депіляції мине тиждень, можна почати проводити пілінги. В будь-якому разі, після завершення сеансу в салоні «АстраНова» Ви отримаєте необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою.

3) Від чого залежать ціни на воскову епіляцію у Львові?

Основний критерій, який впливає на це – розмір ділянки, яку потрібно буде обробити. Так, на сторінці даної послуги, Ви можете ознайомитися зі всіма тарифами на видалення волосся з використанням воску як для жінок, так і для чоловіків.

4) Яка тривалість процедури з видалення волосся?

Як і у випадку з вартістю, тут все залежить від того, яку ділянку Ви хочете обробити. В середньому, терапія триває до п’ятдесяти хвилин. Перед проведенням сеансу Ви точно будете знати, скільки часу знадобиться для цього.

Якщо у Вас є питання стосовно окремих аспектів проведення процедури, і Ви хочете дізнатися більше, можете залишити повідомлення на сторінці у Фейсбуці або безпосередньо на сайті.

Протипоказання до воскової епіляції

Як і інші косметологічні процедури, видалення волосся з використанням воску  має свої протипокази, за яких пацієнт не має вдаватися до проведення терапії. У випадку з восковою епіляцією у Львові ми говоримо про такі заборони:

 • Наявність новоутворень в зоні проведення процедури (родимки, папіломи, бородавки тощо)
 • Запальні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Захворювання серця
 • Варикозне розширення вен
 • Порушення цілісності шкіри
 • Варикоз

Аби переконатися у відсутності кожної з цих заборон, обов’язково пройдіть огляд у лікаря, і лише після цього оформлюйте запис на сеанс.

Ціни та відгуки на воскову епіляцію у Львові

Ці критерії є найбільш важливими для нових клієнтів, адже вони не володіють достатньою кількістю інформації про послугу. Відповідно, ознайомившись з відгуками попередніх відвідувачів, вони дізнаються про рівень обслуговування та якість процедур. У випадку з «АстраНова» всі ці показники знаходяться на найвищому рівні, а переважна більшість реакцій є позитивною. Якщо Ви також хочете поділитися своїми думками після відвідування салону, можете зробити це на офіційному сайті або на сторінках в соціальних мережах. Що стосується фінансового питання, в цьому аспекті наші клієнти отримують значно більше, ніж під час співпраці з іншими салонами. В нас, Ви можете замовити послугу воскової епіляції за найкращими цінами у Львові. Це не перебільшення, адже в поєднанні зі знижками від персональних карток такі тарифи дозволять Вам регулярно дбати про свій зовнішній вигляд. Тому, якщо Ви готові до змін, скоріш телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс. Повірте – воно того вартує!