Видалення бородавок

10.13.2020

Послуга видалення бородавок завжди була популярною серед клієнтів косметологічних салонів. Це не дивно, адже така проблема може з’явитися в будь-кого, і кожен захоче позбутися цього новоутворення якомога швидше, адже у разі ігнорування проблеми існує ризик поширення хвороби на все тіло. Це призведе до відшарування шкіри та її деформації у окремих ділянках.

Втім, якщо людина не володіє інформацією про те, як має здійснюватися подібна процедура та які методи є найбільш ефективними для цього, можна завдати шкоди організмові та отримати серйозні проблеми зі здоров’ям. Саме тому ми вирішили підготувати для Вас цей матеріал, в якому мова піде саме про бородавки. Ми розкажемо про всі існуючі способи видалення цих новоутворень, виділимо переваги та недоліки кожної з методик, згадаємо про основні протипоказання до процедури, а також дамо кілька порад стосовно того, як не варто проводити видалення бородавок.

Загальна інформація про бородавки

Для того, аби розуміти, як позбутися проблеми, потрібно мати чітке уявлення про неї. Бородавки з’являються на тілі людини в результаті розповсюдження вірусу, що інфікує клітини епідермісу. Це – найбільш поширена причина, адже окрім цього новоутворення з’являються через вплив хімікатів або внаслідок дії біологічних факторів.

Загалом, бородавки можна розділити на чотири види:

 • Звичайні. Ці нарости відрізняються великою кількістю нерівностей, і в окремих випадках можуть сформувати бугристі плями середнього розміру. Найчастіше виникають на тильній стороні рук або на ногах.
 • Плоскі бородавки, як зрозуміло з назви, мають приплюснуту форму та майже не схожі на інші види шкірних наростів. З’являються у дітей та підлітків на руках та обличчі.
 • Гострокінцеві бородавки. Даний тип новоутворень блідо-рожевого кольору має форму сосків та у більшості випадків вражає статеві органи людини.
 • Останній тип носить назву старечі бородавки. Вони мають жовтий або чорний колір і вражають шию, спину та обличчя. Ніяк не пов’язані з вірусною інфекцією.

Якщо Ви помітили в себе на тілі новоутворення, якого раніше не було, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Якщо наріст буде класифіковано як бородавку одного з типів, спеціаліст призначить сеанс з її видалення.

Профілактика видалення бородавок у Львові

Процедура видалення бородавок у Львові в салоні «АстраНова» можна здійснити кількома основними способами. Перший і, найбільш популярний метод – лазерне видалення.

Видалення бородавок рідким азотом

Дана методика полягає у використанні високочастотного лазерного променю, який впливає на уражені ділянки шкіри та безболісно видаляє всі новоутворення. Як і у випадку з лазерною епіляцією, позбутися бородавок можна взагалі не відчувши болю. Промінь діє лише на уражені зони шкіри, залишаючи решту неушкодженою.

Якщо виділяти основні переваги лазерної терапії, можемо виокремити наступні аспекти:

 • Безпека пацієнта. Під час здійснення процедури у Вас не буде контакту з лікарем, тому ризик отримати зараження шкіри відсутній.
 •     Здійснивши видалення бородавок рідким азотом, на шкірі не залишиться жодних слідів. Одразу після сеансу Ви зможете побачити крихітну ранку, але і вона згодом зникне.
 •     Використовуючи метод видалення азотом Ви не лише позбуваєтеся бородавки, але і виключаєте будь-яку ймовірність її повторної появи. Справа в тому, що азот знищує не тільки новоутворення, але й повністю обробляє зону навколо нього, руйнуючи капіляри навколо бородавки і не руйнуючи структури епітелію.
 •     Кріодеструкція, на відміну від інших методів, є універсальним та може позбутися пухлин будь-якого розміру.

Ознайомившись з такою інформацією може здатися, що видалення бородавок рідким азотом є ідеальною процедурою без жодних недоліків. Втім, це не так, і у даної терапії є також і свої мінуси:

 • Хоч ми зазначили, що процедура не викликає болісних відчуттів, після завершення сеансу в зоні обробки може відчуватися певний дискомфорт. Але це короткотривалий ефект, який минає вже через три дні після сеансу. Головне – слідкувати за зоною обробки та не допустити появи рубців або інших дефектів.
 • Не зважаючи на те, що азот не залишає на шкірі видимих слідів, інколи все ж можна отримати шрам. Це відбувається в тому випадку, якщо у пацієнта присутні захворювання шкіри і він не повідомив про них заздалегідь.
 • Якщо наріст видалити не до кінця, це може призвести до запалення, яке потребуватиме тривалого лікування. Таке можливо лише у випадку, якщо видаленням бородавок у Львові займався недосвідчений фахівець. Але якщо Ви замовляєте процедуру у косметологічному салоні «АстраНова», Вам не слід турбуватися. В нас Ви будете працювати з досвідченими лікарями, які мають величезний досвід роботи з клієнтами.

Не будемо забувати також і про протипоказання. Оскільки дана терапія вважається лікарською процедурою, пацієнтам слід чітко дотримуватися вказівок спеціалістів і не ігнорувати заборони. Отже, до основних протипоказань відносимо:

 • Запальні процеси або інфекційні захворювання шкіри
 • Період вагітності
 • Онкологічні захворювання
 • Загострення герпесу
 • Хронічні хвороби у стадії загострення

Підготовка до видалення бородавок рідким азотом

Готуючись до кріодеструкції, слід пам’ятати про кілька простих правил.

Перш за все, за кілька днів до та у перші дні після процедури не слід вживати препарати або лікарські засоби, що сприяють зміцненню імунітету. Також, у той самий період варто утриматися від відвідування саун та засмагання під прямими сонячними променями. Останнє правило також дуже просте – перед сеансом утримайтеся від вживання алкоголю.

Якщо Ви будете дотримуватися даних рекомендацій, процедура пройде швидко і безболісно, а згодом Ви взагалі забудете про візит до салону.

Видалення бородавок рідким азотом

Інша процедура, яка є свого роду альтернативою до попереднього способу видалення новоутворень. Кріодеструкція (видалення бородавок рідким азотом) відбувається через концентрований вплив низьких температур, який і провокує руйнування доброякісних новоутворень. Під час проведення терапії косметолог використовує спеціальний аплікатор, за допомогою якого рідина наноситься на бородавку.

Впродовж кількох хвилин Ви будете відчувати певний дискомфорт, але не варто перейматися – саме так шкіра реагує на азот, температура якого сягає -200 за Цельсієм. Згодом, впродовж двох тижнів після завершення сеансу клітини шкіри повністю відновлюються, і Ви не помітите жодних видимих ознак впливу азоту. На місці розташування бородавок з’являться білі пухирці, і Ви в жодному разі не маєте розчісувати їх. Це може призвести до потрапляння в організм інфекції і, як наслідок, розвитку хвороби шкіри. Якщо Ви бачите, що загоєння після процедури триває більше двох тижнів (найчастіше це відбувається через слабкість імунної системи), слід звернутися до лікаря. Він проведе огляд та призначить препарати, що сприятимуть відновленню. Втім, через п’ять місяців місце обробки азотом повністю загоїться, і Ви забудете про те, що там колись була бородавка.

Якщо говорити про протипоказання, то у випадку видалення бородавок у Львові рідким азотом виділяємо:

 • Висока чутливість шкіри до азоту
 • Високий артеріальний тиск
 • Приступи епілепсії
 • Період вагітності
 • Застуда, грип, ГРВІ, запалення внутрішніх органів будь-якої важкості, висока температура тіла
 • Виникнення висипу навколо новоутворення

Догляд за шкірою після видалення бородавки

Якщо Ви гадали, що для того, аби позбутися бородавки, достатньо один раз відвідати косметологічний салон, це не так. Після процедури шкіра потребуватиме особливого догляду, який допоможе прискорити відновлення клітин.

Отже, коли сеанс завершено, і на шкірі з’явився  міхур, Ви в жодному разі не маєте проколювати його або мочити водою. Бажано взагалі обмежити контакт з цією ділянкою. Єдине, що варто робити – двічі на день обробляти шкіру на місці проведення процедури антисептиком. В якості альтернативи це може бути розчин марганцівки або саліциловий спирт. Також, Ви маєте чітко дотримуватися правил особистої гігієни, адже будь-яка бородавка – наслідок розвитку інфекційного захворювання. І навіть якщо Ви вирішили, що з хворобою покінчено, слід і надалі уважно слідкувати за станом здоров’я та виконувати вказівки лікаря.

Альтернативні методи видалення бородавок

Ще один спосіб видалення бородавок, який користується попитом серед клієнтів косметологічних центрів – радіохвильова терапія. За допомогою спеціального пристрою лікар спрямовує радіосигнал на новоутворення. Завдяки заздалегідь налаштованій частоті, хвилі сприяють випаровуванню внутрішньоклітинної рідини. Внаслідок цього бородавка поступово руйнується, і згодом на її місці залишається чиста шкіра.

Даний метод є безконтактним та не завдає шкоди шкірі навколо новоутворення. Таким чином, Ви не ризикуєте отримати шкірну інфекцію або шрам на місці, де раніше була бородавка. Відновлення тканин відбувається швидко незалежно від того, в якій частині тіла відбувається процедура.

Відгуки про видалення бородавок у Львові

Зараз у Львові доступно безліч опцій для видалення бородавок будь-яким із зазначених методів. Втім, якщо Ви бажаєте отримати якісний сервіс від кваліфікованих спеціалістів, Вам слід скористатися послугами салону «Астра Нова». Наші лікарі застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, обираючи тип процедури в залежності від побажань та особливостей організму. Кожен, хто вже встиг відвідати салон, неодмінно залишався задоволений результатом та залишав свій позитивний відгук на сайті або на сторінках у соціальних мережах.

Ціни на видалення бородавок

Вартість послуг завжди була ключовим фактором для клієнтів. Враховуючи постійне підвищення тарифів, всі бажають зекономити якомога більше, але водночас всі бажають отримати якісний сервіс. Нерідко ми можемо побачити, як люди порівнюють однакові послуги від різних салонів з метою знайти більш вигідну пропозицію. Втім, якщо Ви є клієнтом косметологічного центру «AstraNova», Вам не варто перейматися подібними речами. В нас Ви зможете скористатися послугами з видалення бородавок у Львові за найкращими цінами на ринку. Це не перебільшення, адже з нашими тарифами Ви маєте реальну можливість заощадити. Вартість послуги буде мінятися в залежності від кількості новоутворень, яких потрібно позбутися (видалення одного новоутвору коштує 150 гривень, а при видалення шести і більше бородавок ви отримуватимете знижку на кожен наступний наріст не зважаючи на його тип та розмір)

В будь-якому разі, якщо у Вас є потреба позбутися дефектів на шкірі і Ви хочете зробити це якомога швидше, уникнувши при цьому негативних наслідків, Вам варто звернутися до нас. Після одного сеансу Ви вже не будете шукати інших салонів або приватних косметологів, адже наш рівень роботи з клієнтами дуже важко перевершити. Не чекайте – змінюйте своє життя на краще вже зараз.