Лазерне видалення судин у Львові

10.14.2020

Шукаючи оптимальний варіант проведення даної процедури, клієнти цікавляться не тільки тим, якою є ціна лазерного видалення судин, а й тим наскільки якісними будуть послуги, що їх надаватимуть косметологи. Справа в тому, що зараз в місті доступна велика кількість салонів та інших закладів, де можна провести процедуру. Але, далеко не всі з них можуть робити це якісно, дотримуючись необхідних правил та стандартів. Тому, люди не наважуються, не знаючи необхідну інформацію про процедуру (етапи проведення, тривалість, вартість тощо).

Тому, аби у Вас не було сумнівів стосовно лазерного видалення судин у Львові, ми підготували для Вас окремий матеріал, в якому розкажемо про всі особливості даної процедури. Ви отримаєте відповіді на найбільш поширені питання та дізнаєтеся, в яких випадках не варто проводити дану терапію.

Лазерне видалення судин у місті Львів – загальні відомості про процедуру

Використання лазера для видалення судин вважається найбільш поширеним методом боротьби з цією проблемою. Фактично, це безальтернативний спосіб, адже він спричиняє мінімум дискомфорту для клієнта, а також дозволяє досягти бажаного ефекту за короткий проміжок часу.

Під час сеансу косметологи «АстраНова» обробляють окремо кожну судину, видаляючи її з поверхні шкіри. Для цього використовується особливий апарат, призначений виключно для видалення судинних патологій. Спосіб видалення безконтактний, тому для Вас тут не буде навіть найменшого ризику отримати інфекцію або поранення (промінь не впливає на шкіру та здорові ділянки).

Хтось може подумати, що від цього залежить і ціна лазерного видалення судин, і будь-який інший спосіб вийде значно дешевше. Втім, це не зовсім так. Метод, який використовується в нашому центрі, є класичним для боротьби з судинною патологією і дає стовідсотковий результат у разі вчасного звернення до нас. Промінь з апарату буквально проходить крізь шари епідермісу і «запаює» судини, в результаті чого вони склеюються між собою. Це призводить до того, що великі судини зменшуються до мінімальних розмірів, а невеликі бліднуть та фактично стають непомітними.

Лазерне видалення судин на обличчі – основні аспекти процедури

На попередньому етапі підготовки до процедури, пацієнт має утриматися від засмагання, відвідування солярію. Також, не рекомендується проводити хімічні пілінги та схожі процедури, вживати антибіотики, протигрибкові препарати, засоби з вмістом вітаміну А, ретинол і протизапальні. Це правило повинно діяти протягом одного місяця. Коли до сеансу з лазерного видалення судин на обличчі у Львові залишиться три дні, слід відмовитися від спиртних напоїв незалежно від їхньої міцності. У разі ігнорування цих рекомендацій, Ви ризикуєте отримати серйозне подразнення шкіри  під час виконання косметологом процедури.

Тривалість сеансу буде залежати від того, яку зону обличчя пацієнта потрібно обробити. Якщо Ви обрали послугу повної обробки обличчя, це триватиме одну годину, окремі ділянки оброблятимуться значно швидше. На сторінці послуги Ви можете побачити фото з вже проведених сеансів та зрозуміти, яким чином змінюється зовнішній вигляд обличчя та шкіри на конкретних ділянках (ніс, підборіддя, верхня губа тощо). Зауважимо також, що ціни на лазерне видалення судин у місті Львів будуть змінюватися залежно від розміру ділянки, яку Ви бажаєте обробити.

Видалення судин в салоні «АстраНова» – переваги застосування лазеру

Так, можливо даний вид терапії доступний не тільки в нашому центріі, але жоден інший центр не має у себе в арсеналі аналогічного лазеру. Це – високоефективний пристрій, який здатен видалити судинні зірочки, окремі судини та гемангіоми з максимальною точністю. Під час контакту зі здоровими ділянками шкіри пацієнт не відчуватиме дискомфорту, а процес видалення судин супроводжуватиметься мінімальним поколюванням.

Даний лазер підходить для роботи з судинами на всіх ділянках тіла. Тому, навіть найбільш чутливі місця, де проявляються судини, будуть оброблені. Вам більше не потрібно витрачати купу грошей на консилери та подібні засоби. Достатньо здійснити візит до салону «АстраНова» у Львові, і проблему буде вирішено.

Переваги видалення судин з використанням лазеру

Якщо Ви досі сумніваєтеся в тому, чи варто вдаватися до лазерного видалення судин на обличчі за тими цінами, що пропонує наш салон, пропонуємо Вам ознайомитися з ключовими перевагами даної терапії.

1) Оперативність. Контактуючи з судинами на тілі, лазер миттєво робить їх непомітними. Для цього не потрібно обробляти одну і ту саму зону кілька разів. Це означає, що на кожну з ділянок косметолог витрачатиме лічені хвилини. Зокрема, щоки можна повністю «звільнити» від судин за тридцять хвилин, підборіддя – за двадцять. Для проведення сеансів в нашому салоні не потрібно виділяти вікно у кілька годин. Ми працюємо за чітким алгоритмом, а значить будь-які затримки є фактично неможливими.

2) Точність. Перед кожним сеансом спеціалісти «АстраНова» попередньо налаштовують апарат, аби не перевищити необхідний рівень впливу на шкіру. Таким чином, вдається видалити всі судини в конкретній ділянці, не завдавши шкоди пацієнтові.

3) Ефективність. Пройшовши повноцінний курс лазерного видалення судин на обличчі або інших ділянках тіла, Ви зможете позбутися проблеми без необхідності проведення додаткових процедур. Зазвичай, аби повністю обробити одну зону, достатньо провести від трьох до семи сеансів. Остаточну кількість визначатиме косметолог салоні під час першого відвідування. І правильно підібраний домашній догляд, буде підтримувати результат.

4) Безпечність. Обравши наш салон в якості місця для проведення процедур, Ви будете чітко розуміти, що кожен з сеансів буде проходити згідно чинних санітарних норм. Косметологи мають при собі все необхідне (маски, рукавички, захисні халати тощо), тому процедури проходитимуть безпечно.

Ми регулярно читаємо відгуки про лазерне видалення судин та інші процедури в салоні, і у разі отримання негативних реакцій одразу реагуємо. Для нас важливо, аби клієнти проводили час з комфортом та в кінці отримували виключно позитивні емоції.

Протипоказання до проведення процедури

Згадаємо також і про цей аспект процедури, адже якщо пацієнт проігнорує дані обмеження, сеанс до салону може мати негативні наслідки. Тому, в цьому блоці ми розміщуємо всі актуальні протипоказання до даної терапії, а саме:

 • Вагітність та період лактації
 • Онкологічні хвороби
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Епілепсія
 • Наявність захворювань шкіри в місцях, де планується проведення процедури
 • Аутоімунні захворювання
 • Запалення та хвороби, одним з симптомів яких є підвищення температури
 • Цукровий діабет або інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації
 • Захворювання крові
 • Венозна недостатність
 • Алергічні реакції

Якщо ви вагітні або кормите грудьми дитину та ін. Ви нічого не втрачаєте, ми з радістю приймемо Вас пізніше.

Що робити після завершення процедури

Видалення судин з використанням лазеру – одна з тих процедур, яка вимагає від клієнта дотримання рекомендацій косметолога після завершення курсу. Так, одразу після проведення лазерного видалення судин на обличчі або інших ділянках, Ви побачите почервоніння. Не переймайтеся – воно зникне з поверхні шкіри протягом двох – трьох годин. Також, іноді є вірогідність появи кірочок в зоні обробки лазером. В жодному разі не намагайтеся зривати ці кірочки – вони спадають самостійно впродовж чотирнадцяти днів. Однак, це може відбутися і швидше – для цього просто обробляйте ділянку Пантенолом, або іншим аналогічним засобом близько шести разів на день. Кірочка буде розм’якати та відпаде, Ви навіть не відчуєте цього.

Також, є кілька основних рекомендацій стосовно перших двох тижнів після процедури:

 • Утримання від засмаги та відвідування солярію
 • Регулярна обробка зони засобами з вмістом спирту
 • Обмеження фізичних навантажень
 • Не дозволяється здійснювати хімічні пілінги та інші аналогічні процедури
 • Приймати гарячі ванни, відвідувати басейни
 • Уникати подразнення шкіри
 • Користуватися сонцезахисними кремами з показником SPF не нижче 35

У разі недотримання даних рекомендацій Ви ризикуєте нашкодити шкіру та втратити той результат, якого досягли після проходження процедури.

Лазерне видалення судин – відгуки

Один з факторів, на який часто звертають увагу клієнти під час вибору закладу для проведення процедур – реакції попередніх відвідувачів. Люди детально описують процес проведення терапії, якість обслуговування та інші фактори. У випадку з салоном «АстраНова» у Львові переважна більшість відгуків про лазерне видалення судин носить позитивний характер. Якщо клієнти залишають негативні повідомлення, ми одразу реагуємо на них та робимо все для покращення якості роботи. Якщо Ви також нещодавно відвідували наш салон та бажаєте поділитись враженнями від процедури, можете залишити свій відгук на сайті або на офіційних сторінках салону в соціальних мережах.

Лазерне видалення судин у місті Львів – ціни

Скільки коштує лазерне видалення судин? Таке питання часто задають клієнти, які планують вперше відвідати косметологічний салон для проведення даної послуги. Це не дивно, адже зараз тарифи на всі види послуг такого типу зростають, і відвідувачам стає важко знайти вигідну для себе пропозицію. Це тягне за собою чисельні порівняння та тривалі пошуки оптимальних пропозицій. І тому, аби Вам не доводилося витрачати власний час на подібні маніпуляції, ми пропонуємо Вам звернутися до нашого салону. Тут, Вас чекатимуть найбільш комфортні ціни на лазерне видалення судин у Львові. До того ж, постійні клієнти нашого закладу отримують спеціальні картки на знижку, яка розповсюджується на всі види послуг. А якщо Ви бажаєте зробити сюрприз рідним чи близьким, можете придбати для них подарункові сертифікати від «АстраНова». Їх можна буде доставити за вказаною адресою, або забрати прямо з центру.

Не гайте час. Проблеми з судинами – не ті, які можна ігнорувати чи обмежити їхнє лікування примітивними способами. В цьому випадку потрібно застосувати найбільш ефективні методи, і якщо Ви готові до таких, скоріш телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс!