Збільшення губ у Львові

10.14.2020

Прагнучи досягти ідеалу краси, дівчата та жінки використовують всі доступні способи в косметології. Збільшення губ у Львові не є винятком – ця процедура сьогодні є однією з найбільш популярних серед відвідувачів косметологічних салонів. За допомогою такої терапії можна не тільки збільшити об’єм, але й скорегувати форму, зробити губи більш виразними.

Втім, є одна проблема. Ті люди, які бажають кардинально змінити свою зовнішність, не наважуються на подібні процедури, адже не володіють достатньою кількістю інформації про процедуру. Їм невідомо, які препарати використовують косметологи, за яких умов слід вдаватися до подібних процедур та скільки триматиметься отриманий ефект. Тому, аби у Вас не було сумнівів, ми підготували спеціальний матеріал. Він стосується безпосередньо збільшення губ гіалуроновою кислотою, і з нього Ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про процедуру.

Збільшення губ – загальні відомості про процедуру

Дана терапія дуже швидко здобула популярність серед відвідувачів косметологічних салонів. В основному, це пов’язано з високою ефективністю та швидкою зміною об’єму губ вже після перших сеансів.

Під час проведення ін’єкцій косметологи «АстраНова» використовують гіалуронову кислоту. Ця речовина є цілком безпечною для людини, адже виготовляється з натуральних компонентів. Потрапляючи у тканини шкіри, вона зволожує їх, підтримуючи тим самим об’єм. Окрім цього, Ваші губи захищаються від пересихання, що надає їм більш привабливий зовнішній вигляд.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою – основні показання

Процедуру зі збільшення губ варто проводити для:

 • Збільшення або зміни форми губ
 • Корегування асиметрії
 • Усунення так званих «кисетних зморшок», що утворюються над губами
 • Усунення будь-яких зморшок та складок над верхньою губою
 • Підняття кутиків губ
 • Приховування та усунення косметичних недоліків

Як бачите, дана терапія є досить ефективною, і за її допомогою можна вирішити цілу низку проблем, пов’язаних з віковим старінням. Тому, якщо Ви почали помічати не бажані зміни, слід одразу звернутися до косметологічного салону.

Переваги проведення процедури зі збільшення губ в салоні «АстраНова»

Очевидно, що наш салон не є єдиним місцем у Львові, де можна здійснити подібну косметологічну процедуру. Люди одразу почнуть порівнювати сервіси за різними факторами (зокрема, ціна на збільшення губ у Львові). Але все це є зайвим, адже на відміну від інших салонів, ми маємо низку переваг, які відрізняють нас від конкурентів.

Перш за все, це професіоналізм майстрів. В нашій команді працюють досвідчені косметологи, кожен з яких готовий виконати процедуру будь-якої складності. Не має значення, що саме Вас цікавить – все буде виконано за найвищими стандартами. Результати роботи наших косметологів завжди можна переглянути на офіційному сайті салону.

Також, відзначаємо і те, що всі процедури, в тому числі і процедура зі збільшення губ доступні клієнтам за комфортними тарифами. Тепер не потрібно витрачати великі суми на те, аби подбати про красу губ. Ціни на збільшення губ у Львові від «АстраНова» приємно здивують кожного, хто прийде сюди на сеанс. А враховуючи якість обслуговування скажемо, що цей варіант стане найбільш оптимальним для Вас, і Ви точно не захочете шукати альтернатив.

Як проходить сеанс збільшення губ у салоні «АстраНова»

Процедура відбувається з попередньою підготовки (очищення обличчя). І далі косметолог одразу переходить до введення препаратів за допомогою надтонких голок або голок – канюль. Через кілька хвилин після цього гіалуронова кислота починає діяти, і пацієнт може побачити ефект збільшення губ. Ефект після корекції триватиме від шести місяців до одного року, але іноді виникає потреба у проведенні додаткової терапії через три-чотири тижні після основного сеансу.

Є всього два обмеження, яких має дотриматися пацієнт перед сеансом:

 • Відмовитися від вживання алкоголю за два-три дні до сеансу
 • Припинити прийом препаратів-антикоагулянтів в той самий проміжок часу

Також будьте готові до того, що у перші кілька днів після сеансу в зоні проведення ін’єкцій з’являться набряки. Але не переживайте – через деякий час вони зникнуть. Головне – притримуватися обмежень перед сеансом.

Протипоказання до процедури збільшення губ

Плануючи збільшення губ у Львові, слід заздалегідь переконатись в тому, що у Вас відсутні будь-які протипоказання до цієї процедури. До основних протипоказів відносимо:

 • Активну стадію герпесу
 • Цукровий діабет
 • Порушення згортання крові
 • Підвищена чутливість до компонентів препарату
 • Наявність запальних процесів в зоні, де планується проведення ін’єкцій
 • Період вагітності або грудного вигодовування
 • Аутоімунні хвороби сполучної тканини

В будь-якому разі, перед тим, як зробити запис на сеанс у салоні «АстраНова», слід переконатися в тому, що у Вас відсутні вищезгадані протипоказання.

Збільшення губ: відгуки

Дуже часто люди, яким раніше не доводилося обслуговуватися в нашому салоні, звертають увагу насамперед на відгуки від попередніх клієнтів. Це дає можливість оцінити якість обслуговування та сформувати враження про салон. У випадку з «АстраНова» все гаразд, адже всі відгуки про збільшення губ у Львові є позитивними. Кожен, хто мав змогу працювати з нашими майстрами, неодмінно залишався задоволений результатом. Тому, якщо Ви хочете переконатися в успішності роботи нашого салону, можете ознайомитися з відгуками клієнтів, що розміщені на офіційному сайті та на сторінках в соціальних мережах.

Збільшення губ: ціни у Львові

Окрім відгуків, не менш важливим фактором під час вибору косметологічного салону є вартість послуг. Ціни ростуть, і салони також поступово збільшують тарифи на всі види процедур. Тому, аби знайти найбільш оптимальний для себе варіант, люди витрачають багато часу на порівняння цін в різних сервісах. Але якщо Ви є клієнтом салону «АстраНова», Ви можете легко цього уникнути. З нами, Вам будуть доступні найкращі ціни на збільшення губ у Львові. Це не перебільшення, адже в жодному іншому салоні чи центрі Ви не знайдете більш дешевого та водночас якісного сервісу. До того ж, постійні клієнти мають можливість отримати спеціальну картку, що дає знижку на всі види послуг.

А якщо Ви хочете здивувати своїх рідних чи близьких і подарувати їм сеанс у найкращому салоні Львова, Вам пропонується придбати подарунковий сертифікат.

Не чекайте – змінюйте своє життя на краще вже зараз. Телефонуйте нам та оформлюйте запис на сеанс у зручний для Вас час.