Лазерна епіляція обличчя та ніг у Львові

10.10.2020

Проблема видалення зайвого волосся з ділянок тіла завжди турбує кожного, хто слідкує за власною зовнішністю та хоче виглядати привабливо. Звісно, кожен може обрати будь-який з доступних варіантів, але ми зупинимося на найбільш популярному та ефективному. Це – лазерна епіляція.

Даний метод швидко отримав популярність та сьогодні широко використовується у косметологічних центрах. Сьогодні кожен може скористатися цією послугою та видалити волосся з обличчя та ніг.

Але ті, кому раніше не доводилося користуватися подібними послугами, не мають чіткого уявлення про процедуру, не знають про її переваги та недоліки. Тому ми підготували для Вас цей матеріал, де зібрали всю актуальну інформацію про те, як проводиться епіляція, чи є показання та протипоказання до цієї процедури, а також які міфи про лазерну епіляцію краще забути та ніколи не згадувати.

Лазерна епіляція: міфи та реальність

Ми приділяємо дуже багато уваги цьому блоку інформації, адже зазвичай, отримавши неправдиві відомості про процедуру, люди відмовляються від її проведення (навіть якщо це є обов’язковою мірою) та починають поширювати помилкову інформацію у маси. Тому, аби запобігти дезінформації, ми розповімо Вам, які твердження про епіляцію є помилковими.

1) Лазерна епіляція може негативно впливати на здоров’я жінки. Лазер, який використовується у процедурі, може пошкодити внутрішні тканини та завдати шкоди організму.

Ми неодноразово зустрічали цю тезу на просторах інтернету і можемо одразу запевнити Вас – це неправда. Під час Лазерної епіляції обличчя та ніг лазер проникає вглиб шкіри всього на кілька міліметрів. Цього цілком достатньо, аби зрізати волосся з коренем та припинити його подальше зростання. Промінь торкається волосяних фолікулів, після чого розсіюється, не контактуючи з шарами шкіри. Все, чого варто очікувати після завершення процедури – легкого почервоніння у відповідній області. Це можна порівняти з відчуттям від вищипування волосся на носі. Через кілька годин почервоніння пройде, і Ви забудете про те, що там проводилася епіляція.

2) Використання лазеру для епіляції може викликати рак шкіри

Відразу кажемо, що це – повна маячня. Такі думки можуть викликати у людей через те, що вони порівнюють лазер до ультрафіолету (сонячний вплив, сеанси у солярії), який у свою чергу таки може спровокувати появу онкології. Але лазерна епіляція є цілком безпечною та не загрожує вашому здоров’ю.

3) Якщо видаляти волосся на тілі за допомогою лазеру, на шкірі можуть залишитися рубці.

Під час контакту з тілом промінь руйнує виключно волосся, тому про можливі пошкодження зовнішнього вигляду шкіри можна не турбуватися.

4) Епіляція ніг та обличчя – дуже болюча процедура

Очевидно, що видалення волосся не може пройти без жодних відчуттів, але фрази про нестерпний біль є не більш ніж перебільшенням. Розслабтеся – Вам не доведеться страждати в кабінеті косметолога та рахувати хвилини до закінчення процедури. Так, під час обробки чутливих місць, особливо під пахвами та у зоні бікіні можуть виникати болісні відчуття, але тут на допомогу приходить знеболюючий крем. Тому, коли Ви будете відвідувати косметологічний центр, просто розслабтеся. Всього кілька миттєвостей, і Ви отримаєте гладеньку та чисту шкіру. До речі, електроепіляція та біоепіляція є набагато болючішою за процедуру з лазером.

5) Разового проведення лазерної епіляції обличчя та ніг вистачить, щоб назавжди позбутися непотрібного волосся

На жаль, це не так. Процес росту волосся продовжиться, але нові волоски будуть значно тоншими та менш жорсткими за попередні. Проведення епіляції не допоможе зовсім видалити волосся з поверхні шкіри. Справа в тому, що промінь поглинає лише «зрілі» фолікули, а їх відсоток на тілі людини складає від п’яти до двадцяти.

Не важливо, як часто Ви будете здійснювати візити до салону – волосся буде рости. Практика показала, що навіть після чотирьох сеансів епіляції сорок відсотків волосся проростає знову. Тому, якщо Ви прагнете, щоб ваша шкіра завжди була гладенькою, продовжуйте використовувати метод лазерної епіляції.

6) Видалення волосся за допомогою лазера допомагає не всім

А це твердження не можна назвати міфом на сто відсотків. Промінь пристрою реагує на волосинки з темним пігментом та «ігнорує» світле, сиве чи пушкове волосся. Тому якщо ділянки на Вашому тілі, що потребують епіляції, заповнені світлим волоссям, використання епіляції не дасть ніякого ефекту. Також не варто використовувати цей метод при гормональних порушеннях.

Підготовка до лазерної епіляції обличчя та ніг

Як більшість косметологічних процедур, лазерна епіляція потребує підготовки з боку клієнта. Це потрібно в першу чергу для того, аби сеанс пройшов з максимальною ефективністю та без негативних наслідків для пацієнта.

Отже, за два тижні до сеансу забороняється засмагати на сонці або відвідувати солярій. У цей же проміжок часу потрібно припинити вживання антибіотиків тетрациклінової групи, а також лікарські засоби, що належать до фторхінолонів. Також, за два-три тижні перед процедурою Ви маєте утриматися від проведення будь-якого виду епіляції окрім гоління. Одразу з цього виходить і наступний пункт – безпосередньо перед процедурою потрібно провести гоління зони, в якій буде здійснюватися лазерна епіляція. Важливо – не потрібно наносити на поголену ділянку дезодорантів, кремів, лосьйонів та інших засобів. За три дні до та протягом трьох днів після заборонено використовувати препарати, що містять у своєму складі спирт.

Також, якщо Ви плануєте відвідати сеанс епіляції кілька разів, краще робити це за графіком, який пропонує Вам лікар.

Якщо Ви будете притримуватися цих простих рекомендацій та зробите все правильно, кінцевий результат цілком задовольнить Вас.

Етапи проведення лазерної епіляції

Процедура розпочинається з того, що лікар проводить попередній огляд пацієнта та переконується в тому, що всі рекомендації щодо підготовки були виконані. Далі відбувається сам процес видалення волосся. Лазерний промінь, який заздалегідь налаштовують на потрібну частоту, здійснює вплив на волосяні цибулини, руйнуючи їхню структуру. Ефективність видалення залежить від того, наскільки темним є пігмент у конкретній волосині, але Ви можете бути певні, що основну частину покрову буде видалено. Як ми вже казали раніше, частина волосся все ж буде проростати знову, але деякі ділянки залишаться ідеально гладкими.

Після того, як процедура лазерної епіляції буде завершена, Ви отримаєте рекомендації щодо подальшого догляду за обробленими частинами шкіри. Не зважаючи на те, що такий метод видалення волосяного покрову є безболісним, все ж варто скористатися вказівками косметолога та почати обробляти шкіру призначеними препаратами. Але пам’ятайте – якщо Ви хочете й надалі підтримувати ноги, обличчя та інші ділянки тіла у ідеальному стані, варто проводити епіляцію хоча б два-три рази на рік. У косметологічному центрі «Астра Нова» Ви завжди можете розраховувати на якісне обслуговування та приходити на черговий сеанс із задоволенням.

Переваги та недоліки лазерної епіляції

Якщо Ви досі вагаєтеся щодо того, чи варто проводити лазерну епіляцію ніг, ми пропонуємо Вам перелік основних переваг цієї процедури:

  • Використання сучасного обладнання і як наслідок – можливість охолодити шкіру та захистити її від подразнення під час епіляції
  • Відсутність обмежень щодо кольору шкіри та інших особливостей. Не важливо, чи у Вас бліда шкіра, чи засмагла – видалення волосся пройде однаково ефективно.
  • Можливість швидко видалити вросле волосся, яке може створювати дискомфорт та навіть викликати невелике запалення.
  • Безболісність процедури. На відміну від інших типів епіляцій, тут Вам не доведеться терпіти
  • Лазерна епіляція може проводитися на всіх ділянках шкіри від бікіні до окремих зон обличчя
  • Після епіляції у Вас не залишиться шрамів та рубців, адже всупереч популярному міфу лазер не пошкоджує тканини шкіри.
  • Набагато вища ефективність результату в порівнянні з іншими методами

Але, не зважаючи на ці досить вагомі плюси, процедура також має свої недоліки:

  • Наявність протипоказань, ігнорування яких може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.
  • Вартість процедури суттєво переважає інші методики, тому її не можна віднести до категорії бюджетних

Тривалість ефекту лазерної епіляції

Ми вже неодноразово говорили про те, що даний тип епіляції не видаляє все волосся на ділянці. Але як довго протримається ефект від процедури?

Зазвичай, перші волосинки починають проростати через два-три місяці після видалення. Вже через півроку може виникнути потреба проведення чергового сеансу, адже волосся стає довшим та більш жорстким.

Відгуки про лазерну епіляцію

На останок ми зробили невеликий огляд відгуків про лазерну епіляцію у Львові. З усіх відгуків, що ми отримали за останній місяць, не виявлено жодного негативного. Усі клієнти задоволені результатом процедур та отримують позитивні емоції від проведення епіляції.

Ми дуже уважно слідкуємо за процесом проведення всіх процедур, адже кожна людина потребує особливого підходу і, як наслідок – ретельної підготовки. Тому кожен сеанс у «Астра Нова» проходить з максимальною ефективністю, а майстер виконує все згідно стандартів. Все обладнання проходить регулярні перевірки та діагностики, і якщо в апаратах виявлено хоча б дрібне пошкодження, його миттєво відправляють на ремонт. Ми не можемо дозволити собі помилитися, адже здоров’я клієнтів – найголовніше для нас. Тому Ви можете сміливо записуватися на сеанси з лазерної епіляції обличчя або інших процедур та запрошувати до нас друзів.

Ціна лазерної епіляції

Коли мова йде про надання послуг косметолога, проведення операцій тощо, перше, що буде цікавити клієнтів – вартість послуги. Ціни постійно ростуть, тому кожен намагається знайти якомога більш дешевий варіант, але при цьому отримати якісні послуги від спеціаліста. Люди неодноразово порівнювали одні й ті ж послуги в різних сервісах з метою знайти варіант з найкращим співвідношенням вартості та якості.

Але якщо Ви працюєте з косметологічним центром «Астра Нова», у Вас немає потреби проводити такі порівняння. В нас Ви маєте можливість скористатися послугами досвідчених лікарів косметологів та провести лазерну епіляцію у Львові за найкращою ціною у місті. До того ж, ми регулярно проводимо акції, тому Ви можете витратити мінімум коштів та отримати першокласний сервіс.

І якщо Ви готові порадувати себе та провести час з користю, можете оформлювати запис вже зараз. Повірте – воно того варте.