Усе, що варто знати про процедуру лазерної епіляції

12.04.2016

Хоча ще досить недавно процедура лазерної епіляції була для нас чимось незвичним, зараз нею уже багато хто користується. Клієнти розуміють переваги цього способу, тому шукають, де можна зробити таку процедуру якісно та недорого. Звернувшись до нас у Львові, можна легко отримати такі послуги на вищому рівні та за доволі доступними цінами.

За допомогою цієї процедури можна видалити волосся, використовуючи випромінювання лазера із спеціальних пристроїв. При цьому меланін нагрівається, що дозволяє легко та безболісно очищати ті місця, де є небажані волосини. Порівняно із іншими способами, цей дає більш надійний результат, оскільки волосяні цибулини видаляються майже назавжди.

За рахунок великої кількості переваг, клієнти все частіше застосовують цей спосіб епіляції. Зверніться до нас, щоби отримати про нього більше інформації та записатись на процедуру. Центр АстраНова пропонує не лише якісне сучасне обладнання, але також професійний підхід, увагу до всіх клієнтів, та вигідні ціни на усі наші послуги.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА З ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ ЛАЗЕРОМ?

Епіляція таким способом можлива практично на усіх ділянках шкіри, де є волосяні цибулини. Її нерідко роблять на животі, на стегнах, на обличчі, руках та передпліччях. Перед початком процедури необхідно проконсультуватись зі спеціалістом по лазерній епіляції, щоби дізнатись, чи підходить клієнту така процедура.

За допомогою спеціального пристрою здійснюється вплив на волосяні цибулини лазером. Цей пристрій випускає спеціально направлений промінь із потрібною частотою. Меланін поглинає випромінення, нагрівається і руйнує структури, що живлять волосяні цибулини. Результат такої дії помітний одразу, хоч і залежить від того, наскільки темний пігмент волосини. Проте уже через декілька тижнів волосини просто випадають та не виростають знову.

Після проходження процедури клієнт може отримати консультацію щодо того, як варто доглядати за обробленими ділянками та як довго протримається ефект. Оскільки цей метод видалення волосся назавжди доволі безболісний, він, зазвичай, не викликає дискомфорту під час проведення таких дій та надалі. При бажанні клієнт може записатись на проведення лазерної епіляції на інших ділянках. Також можливі підтримуючі процедури 1-2 рази на рік (залежно від насиченості кольору волосини).

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Існує чимало переваг, щоби записатись та скористатись такими послугами. Ось деякі:

  • використання сучасного обладнання, що дозволяє охолоджувати шкіру перед початком процедури та надійно захищати її;
  • без обмежень по кольору шкіри та іншим особливостям, підходять як для блідої шкіри, так і для смаглявої;
  • можливість видалення врослого волосся, яке зазвичай може спричиняти інші негативні прояви;
  • безболісність процедури, порівняно із іншими поширеними способами;
  • можна проводити на усіх ділянках шкіри, де є волосяні цибулини, якщо клієнт бажає видалити їх;
  • зазвичай не викликає рубців та подразнення на шкірі;
  • ефективні результати.

Проте є також немало недоліків. На них треба завжди зважати перед тим, як починати подібні заходи:

  • існують строгі протипоказання, серед яких імунні та онкологічні захворювання, цукровий діабет, сиве волосся, а якщо неправильно проводити дії над шкірою, можливі ускладнення.
  • також є деякі не дуже строгі, але важливі протипоказання, серед яких захворювання шкіри, засмага менше двох тижнів, схильність до рубців та інші, при цьому варто проконсультуватись із лікарем.
  • часто дорожче, ніж інші способи проведення епіляції.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ЕФЕКТ ВІД ЕПІЛЯЦІЇ ЛАЗЕРОМ ТА ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПРОЦЕДУРУ?

Якщо набридло щоразу голити ноги та якщо інші варіанти для видалення волосся виявились неефективними, такий метод цілком підходить. Вона дозволяє видалити волосини назавжди, за рахунок специфіки дії лазерного випромінювання. Тому результат тримається набагато довше, ніж при зверненні до інших популярних способів.

Якщо у клієнта немає протипоказань, то здійснення цієї процедури буде вигідним рішенням. Перед початком просто потрібно проконсультуватись із лікарем та представником нашого центру, щоби дізнатись, наскільки підходить такий метод.

Центр АстраНова пропонує якісне та безболісне видалення волосся для усіх клієнтів. Досвідчені спеціалісти готові прийняти, проконсультувати та провести видалення волосся за доступними цінами. Пишіть та дзвоніть до нас, щоби дізнатися більше про ціни, години прийому, підготовку до епіляції, а також здійснити запис на проведення такої процедури.