В яку пору року краще робити лазерну епіляцію?

10.10.2020

В усі часи люди намагалися знайти якомога більш дієві засоби для догляду за тілом. І якщо ми говоримо про догляд за шкірою та підтримання її в ідеальному стані, першими на думку спадають лазерні процедури. З того моменту, коли їх почали активно застосовувати в косметології та медицині, кожен пацієнт відчув суттєву різницю в порівнянні з більш давніми методами.

Але люди, які хочуть якнайшвидше почати відвідувати дані процедури, не наважуються на це через відсутність достатньої кількості інформації про епіляції. Тому сьогодні ми зібрали всю актуальну інформацію, яка стосується застосування лазерних пристроїв для очищення шкіри від волосся. Ви дізнаєтеся про всі особливості проведення процедур, частоту сеансів, отримаєте базові рекомендації та протипоказання до лазерних процедур для лиця та інших частин тіла а також дізнаєтеся, в яку пору року краще проводити видалення волосся.

Лазерні процедури: загальна інформація

У всіх процедурах, де використовується лазерна технологія, використовуються сучасні зразки обладнання від європейських виробників. Принцип дії дуже простий: лазер починає рух по ділянці шкіри і, натрапляючи на фолікул руйнує його структуру. Тривалість одного сеансу такої терапії становить від десяти до тридцяти хвилин в залежності від того, яку зону опрацьовують в цей момент.

Більшість людей вважає, що на цьому важлива інформація про процедуру завершується, але це не так. Лазерна косметологія – багатоетапний процес, що потребує відповідальності як з боку лікаря, так і з боку пацієнта. І зараз мова піде про підготовку до процедури.

Обладнання для проведення лазерних процедур

Для здійснення процедур ми використовуємо сучасне обладнання від європейського виробника. Кожен апарат можна налаштувати в залежності від чутливості шкіри пацієнта, тому процедура проходить абсолютно безболісно. Так, існують чутки про те, що лазер здатен проникнути глибоко у тканини та спричинити опіки ділянок. Одразу скажемо, що цей міф і надалі залишатиметься міфом, адже лазер заглиблюється у шкіру на один-два міліметри. Цього достатньо, аби зруйнувати структуру волосся та знищити його з коренем.

Щоправда, не варто розраховувати на стовідсоткове очищення шкіри. Справа в тому, що лазер реагує лише на фолікули з чорним пігментом. Тому, якщо у Вам багато сивого волосся або так званого «пушку», очікуйте, що лазерні технології не дадуть максимального ефекту. Втім, навіть не зважаючи на цей дрібний недолік, процедури проходять вдало, і кожен клієнт залишається задоволений результатом.

Частота проведення сеансів з лазерної епіляції

Якщо Ви хочете домогтися повного видалення волосся, одного сеансу буде замало. Спеціалісти рекомендують зробити повноцінний курс з восьми процедур для окремої ділянки тіла. Звісно, індивідуальні особливості пацієнта також враховуються, але восьми повноцінних сеансів та правильного догляду за шкірою буде цілком достатньо, щоб отримати гладеньку шкіру на ногах, обличчі, у зоні бікіні або під пахвами. В будь-якому разі, Ви зможете домогтися максимального ефекту, використовуючи лазерні технології.

Етапи проведення лазерних процедур

Коли Ви визначилися з зоною, де плануєте позбутися рослинності та налаштовані на запис до спеціаліста, варто почати з медогляду. Не ігноруйте цей етап, адже тут лікар має оглянути Вас, дати рекомендації щодо підготовки організму до процедури та перевірити у Вас відсутність протипоказань до епіляції.

Далі, під час двох тижнів (зазвичай це оптимальна тривалість підготовки до лазерної епіляції) Ви чітко дотримуєтесь вказівок лікаря. У день проведення процедури Вас ще раз оглянуть вже безпосередньо перед тим, як почати роботу, а після завершення сеансу дадуть вказівки щодо догляду за шкірою та частоти відвідування салону в майбутньому.

Підготовка до лазерних процедур

Тепер ми більш детально розглянемо етап підготовки та розповімо, яких правил необхідно дотримуватися безпосередньо перед відвідуванням косметологічного центру.

Насамперед, Ви маєте утримуватися від відвідування солярію та уникати прямих сонячних променів. Також, за три дні до сеансу потрібно перестати використовувати зволожуючі лосьйони та креми.

Окрім цього, перед проведенням лазерних процедур у Львові потрібно провести депіляцію. Важливий момент – використовувати треба лише бритву, адже цей метод чинить найменший вплив на шкіру.

Якщо Ви застосовуєте антибіотики або лікарські засоби з групи фторхінолонів, від них також треба буде відмовитися за два тижні до сеансу. Причина в тому, що дані препарати підвищують чутливість шкіри до світлового впливу. Якщо пацієнт проігнорує даний етап підготовки, після процедури у нього може з’явитися опік.

Останнім пунктом підготовки стане відмова від алкоголю за добу до процедури. Наявність алкоголю в організмі людини під час епіляції може викликати болісні відчуття, тому краще позбавити себе неприємних моментів.

Оптимальна пора року для проведення лазерних процедур у Львові

Люди часто цікавляться, чи має значення час проведення лазерних процедур для обличчя. Загалом, пора року не впливає на ефект від епіляції. Не важливо, яку ділянку тіла Ви обробляєте та коли це відбувається – це ніяк не вплине на кінцевий результат. Шкіра буде гладенькою, а більша частина волосся перестане виростати.

Втім, деякі спеціалісти рекомендують обрати зимовий та осінній період. Саме в цей час сонце здійснює найменший вплив на шкіру, і дотримуватися рекомендацій щодо підготовки до сеансу стає простіше. Особливо це актуально для тих пацієнтів, чия шкіра є надто чутливою до променів сонця.

Але набагато важливішим буде фактор того, чи засмагав клієнт перед проведенням лазерних процедур. Акцентований вплив променів на тіло може викликати більш серйозні наслідки, ніж контакт променів зі шкірою в холодну пору року. Якщо Ви не впевнені в тому, чи варто записуватися на сеанс до косметологічного салону, краще проконсультуйтеся зі спеціалістом. Звісно, кожен пацієнт потребує індивідуального підходу через різну чутливість шкіри. Проте консультація в будь-якому випадку не стане зайвою.

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Аби ефект від процедури був помітний якомога більше часу, необхідно дотримуватися основних рекомендацій. До них ми відносимо використання кремів та схожих засобів на основі пантенолу. Вони необхідні для усунення подразнення та підтримання ділянок шкіри у звичайному стані.

Протягом 12 годин після завершення сеансу варто утриматися від проведення гарячих водних процедур. Також не бажано відвідувати солярій та засмагати протягом семи днів. Не менш важливо і те, що потрібно відмовитися від використання лосьйонів та гелів, що мають у своєму складі спирт.

Лікарі рекомендують взагалі не торкатися обробленої ділянки протягом двох тижнів після лазерної процедури.

Показання та протипоказання до лазерної епіляції

Ми не можемо оминути цю частину, адже ігнорування протипоказань може дуже негативно вплинути на організм пацієнта. Приємний сеанс епіляції перетвориться на муки, а замість гладенької шкіри ви отримаєте запалення та зіпсований настрій. Тому, процедуру не рекомендується у наступних випадках:

  • Захворювання шкіри (вірусні та інфекційні), а також недуги у стадії загострення (піодермія, герпес).
  • Декомпенсований цукровий діабет
  • Сивина
  • Онкологічні захворювання
  • Вагітність та період грудного вигодовування
  • Цикл прийому антибіотиків
  • Варикозне розширення вен

Також існують окремі випадки, в яких Вам потрібно порадитися з лікарем щодо доречності проведення лазерного омолодження. Це можуть бути:

  • Опіки, шрами та інші пошкодження ділянок, що потребують епіляції
  • Велика кількість родинок
  • Хронічні захворювання шкіри

Втім, якщо у Вас немає проблем та Ви отримали дозвіл від лікаря, можете спокійно записатися на сеанс у косметологічний центр «Астра Нова». Наші спеціалісти подбають, щоб процедура пройшла з комфортом та ви отримали максимум задоволення.

Переваги та недоліки застосування лазерних технологій і процедур омолодження

Люди часто сумніваються у ефективності проведення лазерних процедур та вважають, що інші методи епіляції, як наприклад віск, сприяють кращому очищенню шкіри. Але це не так, і зараз ми представимо Вам основні переваги використання лазеру для видалення волосся.

Перш за все, варто сказати про легкість проведення процедури. Під час проведення сеансу Ви не відчуватимете жодного болю або дискомфорту. Ви навіть не помітите, як процедура завершиться, і ваша шкіра стане гладенькою.

Далі відзначаємо доступність даного виду епіляції для всіх проблемних ділянок. Якщо у випадку з іншими методами потрібно було відмовлятися від радикального видалення волосся, то з використанням лазерних технологій все набагато простіше.

До переваг відносимо також швидкість проведення терапії. В залежності від щільності волосся та розміру ділянки, процес займатиме не більше ніж тридцять хвилин.

Переходячи до мінусів, обов’язково звертаємо увагу на велику кількість протипоказань. Якщо у Вас виявлено хоча б один з перелічених раніше пунктів, Вам суворо заборонено відвідувати сеанси з терапії.

Найкращий варіант для проведення лазерних процедур у Львові

Дуже багато львів’ян цікавляться питанням проведення лазерних процедур у Львові, але ніхто досі де може знайти для себе оптимального варіанту. І якщо Ви так само знаходитесь у активному пошуку сервісу для здійснення омолоджуючих процедур у Львові, саме час завітати до «Астра Нова».

Це – сучасний косметологічний центр, де працюють досвідчені спеціалісти. Кожен з них проходив ретельну підготовку та здатен надавати послуги будь-якої складності. Виникають питання? Наші консультанти з радістю допоможуть Вам та розкажуть все про обрану процедуру.

Ціни на лазерні процедури

Питання вартості також стоїть дуже гостро, оскільки за по-справжньому якісні послуги доводиться сплачувати досить велику суму. Втім, якщо Ви є клієнтом «Астра Нова», Вам не потрібно хвилюватися. Поки всі інші будуть порівнювати ціни в різних сервісах та шукати оптимальні варіанти, Ви можете насолоджуватися лазерними процедурами за оптимальними цінами. Ми не завищуємо цінників і пропонуємо клієнтам доступний сервіс.

Висновок

Підводячи підсумки можемо сміливо сказати, що метод використання лазеру є найбільш ефективним для видалення волосся з проблемних зон. Це цілком доступна та нескладна процедура, за допомогою якої можна досягти ефекту гладенької шкіри та забути про відчуття після депіляції, коли волоски починають поступово проростати до своєї звичайної довжини.

У косметологічному центрі «Astra Nova» Ви завжди можете розраховувати на якісне обслуговування, консультації та рекомендації щодо догляду за шкірою як до, так і після сеансів. Лікарі визначать для Вас тривалість курсу, протягом якого Ви назавжди позбудетеся зайвого волосся. Не зволікайте – покращуйте своє життя вже зараз!