Видалення бородавок у Львові

10.14.2020

Серед усіх косметологічних процедур, що набувають популярності серед клієнтів послуга видалення бородавок у Львові є найбільш популярною. Це цілком природньо, адже кожен, у кого на шкірі з’являються подібні дефекти, хоче якомога швидше їх позбутися. У сучасній практиці проведення таких подібних процедур існує багато способів того, як можна позбутися небажаних новоутворень. Кожен з них має свої переваги та недоліки, і клієнти завжди обирали тип процедури за власними уподобаннями.

Втім, дуже часто через відсутність інформації про вплив терапії на шкіру, можливих побічних ефектів або протипоказань люди не наважуються видаляти бородавки. Але, ця проблема не має зупиняти Вас зараз, адже ми підготували спеціальний матеріал, в якому розкажемо про всі особливості лазерного видалення бородавок у Львові, а також інші методи протидії цим новоутворенням.

Видалення бородавок в салоні «Астра Нова» у Львові

Наш косметологічний салон вже багато років практикує подібні процедури та пропонує клієнтам різні способи того, як можна позбутися бородавок.  Найбільш популярним наразі є метод з використанням лазеру, але для всіх бажаючих доступний також і метод з використанням рідкого азоту. Про обидві методики ми більш детально розкажемо трохи згодом.

Важливим аспектом даної процедури є проведення дерматоскопії. Це – процес обстеження шкіри, в ході якого лікар проводить огляд поверхні шкіри, визначає тип бородавок та найбільш ефективний спосіб їх видалення. Для цього косметолог використовує дерматоскоп, що являє собою пристрій для збільшення та більш детального огляду конкретної ділянки шкіри.

Не варто хвилюватися – огляд триватиме не більше п’яти хвилин, але натомість допоможе спеціалістам визначити тип бородавки та якомога швидше почати лікування. До того ж, дерматоскопія є абсолютно безболісною.

Методи видалення бородавок у Львові

Лазерне видалення бородавок у Львові, яке стає все більш популярним, вважають найбільш ефективним та діючим способом боротьби з подібними новоутвореннями. Втім, якщо пацієнт салону «Астра Нова» з якихось причин відмовиться від подібної терапії, ми завжди можемо запропонувати альтернативні методи видалення бородавок.

Першим методом є кріодеструкція. Вона полягає у нанесенні на ділянку шкіри рідкого азоту за допомогою тампона, який попередньо закріплюють на дерев’яній паличці. Бородавка заморожується протягом тридцяти секунд, після чого стає білою та щільною. Протягом години на її місці утворюється бульбашка, яка починає поступово всихати та зникне за тиждень. Через два тижні після кріодеструкції на місці бородавки залишиться лише маленька рожева плями, яка залишилася після  видалення всіх шарів бородавки. Під час проходження процедури пацієнт може відчувати легкий дискомфорт, але це цілком природньо, адже вплив низьких температур на тіло завжди супроводжується подібними реакціями.

Наступний метод, про який ми розповімо – метод хірургічного висічення. Його використовують лише в окремих випадках, зокрема тоді, коли кілька бородавок зливаються в одну, або їхній розмір перевищує стандартний. Пацієнтові дають місцеву анестезію, після чого зайві новоутворення вирізаються скальпелем. На місце проведення операції наносять шви, і в кінці залишається лише тонкий рубець, який згодом не буде помітно.

Електрокоагуляція, або видалення бородавок у Львові струмом – ще один ефективний спосіб боротьби з новоутвореннями. Використовуючи спеціальну петлю, яку попередньо налаштовують на струм високої частоти, косметолог салону «Астра Нова» буквально зрізає бородавку з поверхні шкіри. Завдяки високим частотам можна уникнути великої кількості крові та водночас не допустити зараження шкіри. Після операції на місці зрізу утворюється невеличка скоринка, яка відпадає через сім днів, не залишаючи шрамів або інших слідів.

Радіохвильове видалення також передбачає використання анестезії. Але не хвилюйтеся – процедура не є надто болісною. Для її здійснення майстер застосовує так званий радіохвильовий ніж, що випромінює високочастотні хвилі. Втім, у цієї методики є багато протипоказань, про які ми розкажемо в цьому матеріалі.

Як бачите, на сьогоднішній день у косметологічній практиці є досить багато способів, завдяки яким можна позбутися небажаних новоутворень. Але якщо Ви не хочете відчувати на собі побічні ефекти від анестезії, найбільш ефективним для Вас стане метод з використанням лазеру.

Види бородавок та способи їх лікування

Слід пам’ятати, що бородавки – вірусне захворювання шкіри, яке здатне швидко розповсюдитися в організмі людини та завдати серйозних проблем на пізніх стадіях розвитку. Тому, аби лікування пройшло якомога більш ефективно, лікарі спочатку визначають вид бородавки, аби підібрати відповідний метод лікування.

Пласкі бородавки (їх ще називають юнацькими), найчастіше з’являються на обличчі та є досить поширеним явищем серед підлітків. На перший погляд вони нічим не відрізняються від прищів або інших дефектів шкіри, тому люди можуть просто ігнорувати їх. Втім, якщо Ви пройдете курс лазерного видалення бородавок у Львові, Вам вдасться швидко позбутися цих дефектів.

Вульгарні бородавки з’являються в тих місцях, де шкіра зазнає найбільшої шкоди (долоні, пальці рук тощо). Їх появу можна передбачити, дотримуючись елементарних правил догляду, використовуючи креми та нормуючи навантаження, які призводять до цих самих пошкоджень. Але якщо у Вас все ж почали з’являтися бородавки такого типу, слід звернутися до косметолога. Тут у нагоді стане метод кріодеструкції, за допомогою якого можна швидко зруйнувати структуру бородавки та залишити шкіру без зайвих пошкоджень.

Ниткоподібні бородавки вважають найбільш неприємними серед усіх категорій даної хвороби. Вони являють собою тонкі пальцеподібні вирости, які найчастіше з’являються на обличчі людини. Також слід сказати, що дані вирости мають тенденцію до швидкого росту, тому їх ні в якому разі не можна ігнорувати. Якщо пацієнтові не вдалося видалити дефект шкіри на ранніх стадіях, він почне зростати, і тоді Вам потрібно буде вдаватися до методу хірургічного висічення.

Підошовні бородавки є різновидом вульгарних та з’являються на стопах людей. через свою тенденцію росту можуть об’єднуватися у більш великі вирости та утворювати мозаїчні бородавки. Внаслідок постійного тиску на шкіру бородавки буквально вдавлюються у підошву та починають рости всередину, що у свою чергу викликає ще більший дискомфорт. В залежності від кількості наростів та їх щільності косметолог обиратиме найбільш ефективний спосіб видалення. В будь-якому разі, відвідуючи салон «АстраНова», у Вас не буде проблем з видаленням бородавок у Львові.

Причини виникнення бородавок

Основна проблема боротьби з бородавками полягає в тому, що люди не звертають увагу на їх появу. Їх важко відрізнити від інших нешкідливих утворень, а тому і їхнє лікування починається на пізніх стадіях. Але для того, щоб мати змогу ефективно боротися з даною хворобою, варто розуміти причину їхньої появи.

Зараження може відбуватися через потрапляння бактерій до організму людини через пошкодження та подряпини. Особливо популярним є метод зараження під час гоління у чоловіків та під час епіляції у жінок (на обличчі та ногах відповідно). Якщо не зреагувати вчасно, хвороба буде швидко поширюватися по всьому тілу та навіть передаватися від однієї людини до іншої знову ж таки через мікропошкодження.

Дуже важливо зреагувати на появу новоутворення та звернутися до лікаря. Це пов’язано з тим, що більшість бородавок за своїм зовнішнім виглядом схожі на інші вирости на тілі, які в подальшому можуть перетворитися на пухлини. Тому, якщо Ви помітили в себе на шкірі цятки, вирости або інші утворення, яких раніше не було помітно, одразу проконсультуйтеся зі спеціалістом та за потреби здайте аналізи.

Відгуки про видалення бородавок у Львові

Під час пошуку оптимального варіанту для проходження косметологічних процедур клієнти дуже часто звертають увагу на реакції попередніх відвідувачів. Всі, хто встигли пройти курс лікування в салоні «АстраНова», залишили позитивні відгуки про видалення бородавок у Львові. Ми цінуємо це, а кожного дня працюємо над тим, аби ще більше покращити якість обслуговування та зробити так, аби пацієнтам було якомога комфортніше.

Ціни на видалення бородавок у Львові

Крім вищезгаданих відгуків, майбутні клієнти косметологічних салонів приділяють чимало уваги фінансовій частині послуги. Звісно, в кожного закладу є власні тарифи, але враховуючи тенденції до збільшення вартості процедур, кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Через це, люди постійно порівнюють послуги різних салонів, чекають на знижки або акційні періоди, аби зекономити якомога більше. Але, як ми вже зазначали раніше, з лікуванням бородавок не слід затягувати, тому потрібно діяти вже зараз. А для того, аби не дозволити хворобі розвиватися, варто діяти швидко. І у Вас буде така можливість, тому що салон «АстраНова» пропонує найкращі ціни на видалення бородавок лазером у Львові. Тепер не варто чекати на чергову знижку або акційну пропозицію – ми даємо кожному можливість подбати про своє здоров’я, не хвилюючись про вартість процедур. Не зволікайте – дійте вже зараз!