Воскова депіляція у Львові

10.14.2020

Бажаючи досягти ідеалу краси, жінки та дівчата застосовують всі відомі їм методи догляду за власним тілом. Однією з найбільш поширених проблем стає видалення небажаного волосся в зоні бікіні, на ногах та інших ділянках тіла, які завжди хочеться залишати гладенькими. І для вирішення цієї проблеми краще за все підійде воскова депіляція у Львові. Ця процедура швидко здобула популярність серед відвідувачів косметологічних салонів та з кожним новим візитом підтверджує свою ефективність.

Втім, ті люди, яким раніше не доводилося застосовувати подібну терапію для видалення волосся, не наважуються записатися не сеанс. В основному це пов’язано з тим, що вони не володіють достатньою кількістю інформації про процедуру. Тому, аби не допустити дезінформації та дати можливість всім бажаючим спробувати таку методику на собі, ми підготували спеціальний матеріал. З нього Ви дізнаєтеся про всі особливості проведення воскової депіляції бікіні та інших ділянок тіла у Львові, і після прочитання у Вас не залишиться жодних питань з приводу цього.

Воскова депіляція – загальні відомості

Метод видалення волосся з використанням воску давно практикується серед косметологів. За своєю популярністю вона не поступається навіть лазерній епіляції, ( едине, що це на 3 тижні а лазерна епіляція видаляє волосся на завжди ) адже зазвичай клієнти надають перевагу саме традиційній процедурі.

З її допомогою, можна швидко видалити небажане волосся на руках, ногах та в зоні бікіні. В окремих випадках, віск можна застосовувати і для  обличчя.

Переваги використання воскової депіляції

На відміну від гоління або, скажімо, використання епілятора, воскова депіляція у Львові в центрі «АстраНова» дозволяє позбутися волосин остаточно на деякий час. Це означає, що на місці проведення епіляції не залишиться дрібних білих волосинок або жорстких коротких волосків, як це іноді буває під час роботи зі станками. Також, однією з особливостей процедури є і те, що завдяки воску пацієнт може позбутися відмерлих клітин епідермісу, які буде видалено разом з волоссям. Як результат, одразу після сеансу шкіра починає процес відновлення.

Воскова депіляція обличчя

Як ми вже сказали, позбутися зайвого волосся за допомогою воску можна не тільки на ногах, руках та бікіні, а також на обличчі. Її можна проводити людям з будь-яким типом шкіри. До того ж, після чергового сеансу волосся буде менш жорстким, що у свою чергу зробить майбутні депіляції менш болісними. Так, не можна ігнорувати той факт, що воскова депіляція у Львові буде супроводжуватися болісними відчуттями (на обличчі знаходиться велика кількість чутливих зон). Але, це не повинно лякати клієнта – почервоніння зникає до години часу. По завершенню депіляції на відповідну ділянку наноситься крем-антисептик.

Воскова депіляція: бікіні

Процедура з видалення волосся в цій зоні також користується попитом серед клієнтів косметологічних салонів. На відміну від процедур, які проводяться в інших ділянках тіла, депіляція бікіні є найбільш болісною. Втім, якщо Ви збираєтеся проводити таку терапію регулярно, з кожним наступним сеансом біль буде не такою сильною.

Під час сеансу майстер буде наносити теплий віск на відповідні ділянки тіла (в межах інтимної зони та на ногах), після чого різко зриватиме їх за допомогою тканини. Це триватиме до тих пір, поки все волосся не буде видалено (глибоке бікіні займає тридцять хвилин, бікіні по лінії трусиків – двадцять хвилин).

Переваги проведення воскової депіляції в салоні «АстраНова» у Львові

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що зараз людям доступна велика кількість салонів краси у Львові для проведення воскової депіляції. Але якщо Ви обираєте саме салон «АстраНова» для того, аби видалити небажане волосся зі свого тіла, Ви маєте можливість скористатися всіма перевагами, що надає цей заклад.

Перш за все, це стосується якості обслуговування. З Вами будуть працювати найкращі косметологи Львова, кожен з яких має багаторічний досвід проведення процедур різного рівня складності. Якщо Ви ніколи раніше не проводили депіляцію воском, не переймайтеся – ми зробимо все швидко та коректно, і згодом Ви забудете про ті болісні відчуття, що виникали під час сеансу.

Також, варто відзначити доступність послуг нашого салону. Ви будете приємно здивовані нашими цінами, і зможете дозволити собі регулярне відвідування салону для того, аби провести воскову депіляцію у Львові.

Найбільш поширені запитання стосовно депіляції воском

За весь час роботи ми отримували велику кількість запитань від клієнтів стосовно того, як проходить процедура, чого варто очікувати та яким буде результат. І для того, аби не повторюватися, ми вирішили зібрати найбільш поширені запитання та відповісти на них в цьому матеріалі.

1) Скільки триває процедура з видалення волосся воском?

Тут все залежить від того, яку ділянку тіла Ви бажаєте обробити. Так, наприклад, якщо ми говоримо про видалення волосся на обличчі, це займатиме не більше п’ятнадцяти хвилин, а от повноцінна обробка ніг займатиме п’ятдесят хвилин. В будь-якому разі, ми заздалегідь повідомимо Вас про тривалість сеансу до його початку.

2) Як позбутися болісних відчуттів, що виникають після депіляції?

Для того, аби звести дискомфорт до мінімуму, ми обробляємо зону видалення волосся спеціальним кремом, який в свою чергу зменшує набряк.

3) Чи слід проводити підготовку до сеансу депіляції?

Напередодні процедури слід утриматися від проведення хімічного пілінгу, а також не розпарювати шкіру. Також, слід переконатися, що довжина волосся в зоні депіляції не перевищує чотирьох міліметрів. Також, слід пам’ятати, що для того, аби не допустити подальшого росту волосся, депіляція воском у Львові має відбуватися раз на три-чотири тижні.

4) Які протипоказання до видалення волосся воском?

До основних заборон, що стосуються даної процедури, відносимо:

  • Сильні подразнення
  • Цукровий діабет у важкій формі
  • Наявність родимок, бородавок та папілом в зоні депіляції
  • Варикозна хвороба у важкій формі
  • Пошкодження шкіри

Тому, якщо Ви  впевнені в тому, що у Вас відсутні всі ці симптоми, обов’язково записуйтеся на процедуру.

Відгуки про воскову депіляцію

Іноді основним критерієм, який впливає на вибір косметологічного салону для проведення процедур стають відгуки минулих відвідувачів. З реакцій людей можна зрозуміти, на якому рівні знаходиться обслуговування та чого варто очікувати.

У випадку з салоном «АстраНова» все дуже добре. Всі відгуки про воскову депіляцію бікіні у Львові та інші процедури подібного характеру є позитивними. Ви можете ознайомитися з ними на офіційному сайті та на сторінках салону в соціальних мережах або поділитися власними думками про візит.

Ціни на воскову депіляцію

Дуже часто, коли люди збираються відвідати косметологічний салон та провести час з користю, вони насамперед звертають увагу на вартість тієї чи іншої послуги. Зараз, коли сервіси поступово підвищують тарифи, кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Тому, клієнти нерідко порівнюють ціни на однакові послуги з метою обрати дешевшу з них. Але якщо Ви працюєте з салоном «АстраНова», Ви можете цього не робити. В нас, Ви зможете провести воскову депіляцію за найкращими цінами в місті. До того ж, постійні клієнти закладу отримають спеціальні картки на знижку, що діє на всі види послуг.

Тому, якщо Ви готові позбутися проблеми, що турбувала Вас довгий час або просто зробити своє життя більш комфортним, скоріш телефонуйте нам та записуйтесь на сеанс. Повірте – воно того варте!