Видалення пігментних плям у Львові

10.14.2020

Догляд за шкірою є одним з ключових аспектів підтримки самопочуття та контролю за станом організму. Якщо людина вчасно помічає проблему, у неї є всі шанси позбутися неї на ранніх стадіях розвитку. Сьогодні, одним з найбільш популярних питань у галузі косметології є видалення пігментних плям. Люди знову і знову зіштовхуються з цією проблемою, і постійно намагаються застосувати нові методи, які, на їхню думку, дадуть кращий результат. Втім, дуже часто доводиться проводити проходити повторний курс лікування, внаслідок чого витрачається багато коштів та часу.

Однак, цю проблему можна легко вирішити, і в цьому Вам допоможе косметологічний центр «АстраНова». Наші спеціалісти не змусять Вас чекати, і швидко призначать курс лікування. А якщо Вам ніколи раніше не доводилося проходити подібні процедури, не переймайтеся. В цьому матеріалі ми детально розкажемо про всі особливості видалення пігментних плям, окреслимо основні переваги наших методик в порівнянні з іншими, а також поговоримо про протипоказання та рекомендації щодо догляду за шкірою.

Що варто знати про видалення пігментних плям

Такі дефекти не можна охарактеризувати як щось особливе або рідкісне. Переважна більшість жінок так чи інакше зустрічаються з цією проблемою, і кожного разу їм потрібно якнайшвидше позбутися її.

В основному, гіперпігментація виникає внаслідок порушення синтезу меланіну. Саме через це пігмент починає активно виділятися в організмі людини та відкладатися на окремих ділянках шкіри. У більшості випадків ми говоримо саме про пігментацію на обличчі, але такі плями з’являються також і на руках, плечах або інших відкритих ділянках тіла.

Також, якщо Ви проводите надто багато часу, засмагаючи під прямими сонячними променями, це може спровокувати появу пігментних плям. Якщо вчасно не звернути на це увагу, у віці 35-40 років пігментація посилюється, і часто навіть застосування пілінгів та інших аналогічних методів не допомагає вирішити проблему. Тому, слід звернутися до спеціалістів при перших її ознаках.

Видалення пігментних плям: етапи проведення процедури

Перш ніж перейти безпосередньо до лазерного видалення пігментних плям, необхідно визначити ступінь їхнього розвитку – це допоможе сформувати ефективний курс лікування. Для цього пацієнтові необхідно провести анамнез та звернутися до гінеколога, ендокринолога та інших спеціалістів. Після обстеження та отримання результатів аналізів, настане час звернутися до косметолога. Він в свою чергу сформує курс лікування та кількість сеансів, спираючись на результати аналізів та стан здоров’я пацієнта.

Пізніше, за два тижні до першого сеансу, Вам необхідно буде дотримуватися певних правил, які допоможуть підготувати організм до майбутньої терапії. Так, Вам не можна буде засмагати, відвідувати солярій, а також приймати антибіотики тетрациклінового ряду та проводити хімічні пілінги. Коли до сеансу залишатиметься три дні, Ви маєте утриматися від відвідування саун, лазень та басейнів. Все це необхідно для того, аби шкіра розслабилася та не отримувала зайвого навантаження. Завдяки цьому, вплив препаратів буде практично непомітним, і Ви уникнете ускладнень.

Подібні обмеження будуть діяти протягом всього курсу, адже перерва між сеансами складатиме всього кілька днів. Проте після того, як все закінчиться, Ви зможете насолодитися засмагою, цього разу без пігментних плям та ризику ускладнення.

Ефективність методів видалення пігментних плям в салоні «АстраНова»

Дехто може спитати, чому ми проводимо видалення пігментних плям на обличчі у Львові саме з використанням пілінгів та методу мезотерапії. Справа в тому, що використовуючи ці методи, можна досягти найбільшого впливу на шкіру, при цьому не пошкоджуючи здорові клітини. Речовини виготовляються з натуральних інгредієнтів, які не становлять загрози для організму пацієнта. Пілінги та інші компоненти буквально руйнують пігмент зсередини, в результаті чого він буквально розчиняється. Тривалість процедури не перебільшує сорока хвилин.

Єдине, про що слід пам’ятати в даній ситуації – обмеження щодо відвідування саун та засмагання під сонцем. Це важливо, адже так Ви можете спровокувати ускладнення, що виникають після використання пілінгів та їхнього впливу на шкіру. Якщо цього не допустити, кінцевий результат Вас приємно здивує.

Етапи проведення процедури з видалення пігментних плям у салоні «АстраНова» у Львові

Весь процес починається з медогляду, де пацієнт здає аналізи, і лікар визначає, на якому етапі знаходиться хвороба до початку лікування. Після цього, Ви оформлюєте запис на процедуру видалення пігментних плям в нашому салоні. Косметолог визначає кількість сеансів та надає Вам базові рекомендації стосовно догляду за шкірою між цими самими сеансами.

Сам сеанс видалення пігментації можна умовно поділити на три пункти:

1) Поверхня шкіри очищається від себуму, пилу, шкірного сала та декоративної косметики (якщо пацієнт користувався нею до цього).

2) Безпосередньо обробка шкіри з використанням пілінгів Skin Tech TCA Easy Pain Control, гіалуронової кислоти та органічного кремнію.

Догляд за шкірою після проходження курсу видалення пігментних плям

Очевидно, що після того, як пацієнт позбувся пігментації, він захоче і надалі підтримувати шкіру у звичному стані та не допустить появи аналогічних ускладнень. Але як це зробити? Насправді, все досить просто, і Вам достатньо буде пам’ятати про кілька простих принципів.

Перш за все, слід підібрати та регулярно використовувати косметику, яка підходить для вашого типу шкіри. Це можуть бути гелі, пінки, нічні креми та маски з додаванням слабких кислот. Таким чином, ви зможете очистити поверхню від бруду та зайвого жиру, що міг накопичуватися протягом робочого дня, і з нанесенням крему сформуєте захисний шар, який до того ж буде насичувати шкіру і вночі.

Також слід не забувати про вітамін С. Це – потужний антиоксидант, що безпосередньо приймає участь у синтезі меланіну. Звертайте увагу на те, щоб косметичні засоби, які Ви плануєте використовувати, мали у своєму складі цей компонент.

Загалом, у догляді за шкірою немає нічого складного. Просто пам’ятайте про ці принципи, і ефект від видалення пігментних плям у Львові протримається набагато більше, ніж цього можна було очікувати до проходження курсу.

Відгуки про видалення пігментних плям в салоні «АстраНова»

Нові клієнти, які ніколи раніше не мали можливості обслуговуватися в косметологічному салоні, завжди звертають увагу на реакції попередніх відвідувачів. Для них важливо, щоб люди, які вже мали змогу користуватися послугами косметологів, були задоволені результатом. На сторінках нашого салону в соціальних мережах Ви можете ознайомитися з усіма відгуками клієнтів. Кожен, хто приходив до нас, обов’язково отримував задоволення від сеансів та був радий тому результату, який отримував в кінці. Ми вже багато років працюємо з клієнтами на вищому рівні, і завжди докладаємо максимум зусиль для того, аби вдосконалити підхід до роботи та викорінити будь-які можливі неточності. Тому, Ви можете без жодних вагань або сумнівів записуватися на сеанс з видалення пігментних плям, корекції овалу обличчя або інших процедур.

Ціни на видалення пігментних плям

Інший параметр, який також грає не аби-яку роль для відвідувачів салону – вартість тієї чи іншої послуги. Очевидно що зараз, коли тарифи тільки збільшуються, кожен прагне зекономити якомога більше. Тому, люди нерідко вдаються до порівняння цін на різних сервісах, намагаючись знайти найбільш оптимальний варіант. Але якщо ви є клієнтом салону «АстраНова», Вам не доведеться витрачати час на подібні маніпуляції. В нас Ви маєте можливість провести видалення пігментних плям з використанням пілінгу за найкращими цінами у Львові. Всі тарифи фіксовані та позначаються на нашому сайті, тому ніяких «сюрпризів» очікувати не слід. До того ж, постійні клієнти салону гарантовано отримують персональні картки на знижку. А якщо Ви хочете зробити подарунок близьким чи друзям, можна придбати подарунковий сертифікат нашого салону. Його власник зможе скористатися будь-якою послугою в тому ціновому діапазоні, який зазначено на сертифікаті.

Не слід місяцями чекати слушної нагоди для відвідування салону. Не слід постійно відкладати все на потім або взагалі відмовлятися від потрібної терапії. З «АстраНова» Ви можете без проблем зробити те, що необхідно, та вчасно подбати про своє здоров’я. Тому, можете вже зараз телефонувати нам та оформлювати запис на сеанс. Повірте – Ви не пошкодуєте!