Лазерне видалення судин у Львові

10.14.2020

Поява судин може спіткати кожного з нас, і всі, хто стикаються з цією проблемою, намагаються вирішити її якнайшвидше. Найбільш оптимальний варіант – лазерне видалення судин. Ця процедура швидко набула популярності серед косметологів і тепер активно використовується для лікування пацієнтів з відповідними проблемами.

Проте люди, яким не доводилося мати справу з лазерним обладнанням і які не мають уявлення про те, як воно впливає на організм, не ризикують одразу проходити курс процедур. Вони не володіють всією інформацією про дану терапію та її вплив на організм. Саме тому ми підготували для Вас цей матеріал, в якому ми розкажемо про те, що собою являє та як відбувається процес лазерного видалення судин у Львові. Ви дізнаєтеся про те, яким чином потрібно підготуватися до процедури, якого ефекту слід очікувати та які основні протипоказання є актуальними для терапії.

Лазерне видалення судин – загальна інформація

Насамперед, ми почнемо з того, що означено причину появи судин на шкірі. У більшості випадків це відбувається в результаті збоїв в роботі організму та його конкретних систем. Також, Ви ризикуєте помітити в себе на шкірі судинні утворення через зловживання алкоголем або тютюном, недосипання, порушення режиму або занадто часте відвідування саун. Організм реагує на той дисбаланс, що утворюється в результаті зловживання вищезазначених факторів, і на шкірі починають з’являтися судинні сітки або зірочки. В будь-якому разі, побачивши їх на тілі, Ви маєте якнайшвидше звернутися до спеціаліста та почати процес видалення.

Етапи проведення лазерного видалення судин у Львові

Якщо Ви наважилися здійснити видалення судин у салоні «Астра Нова», Вам насамперед необхідно пройти обстеження. Лікар огляне Вас, аби переконатися в тому, що Ви не маєте протипоказань до даної процедури. Також, під час обстеження буде визначено кількість сеансів, необхідних для повноцінного видалення сіточок, а ще Ви отримаєте рекомендації стосовно підготовки до сеансів та періоду реабілітації, коли шкіра буде відновлюватися від впливу лазера.

Підготовка до лазерного видалення судин на обличчі

Етап підготовки розпочинається за два тижні до сеансу. У цей проміжок часу, Ви мусите утриматися від засмагання або будь-якого впливу сонячних променів. Забороняється відвідувати солярій. Окрім цього, необхідно припинити прийом (якщо Ви в цей час приймаєте курс) антибіотиків тетрациклінового ряду, фторхінолонів та сульфаніламідів. Не менш важливо і те, що Ви не маєте проводити хімічні пілінги або інші подібні процедури. Тому, якщо Ви планували провести пілінг обличчя, краще зробити це після проходження даного курсу.

За три дні до лазерного видалення судин на обличчі не можна протирати або обробляти ділянку на шкірі спиртовмісними засобами. Також забороняється відвідування саун, басейнів, лазень тощо.

Не слід нехтувати цими рекомендаціями, адже якщо ви будете здійснювати надмірний вплив на шкіру через вищезгадані засоби та способи, це може призвести до подразнення та травм шкіри обличчя під час лазерної терапії.

Відновлення після процедури

Тривалість процедури залежить від розміру ділянки, яка потребує обробки. Наприклад, лазерне видалення судинних сіточок на щоках триватиме тридцять хвилин, в той час як обробка всього обличчя займатиме годину.

Після того, як Ви завершили черговий сеанс, настає етап післяпроцедурної реабілітації. В цей час Ви даєте організмові можливість повністю відновитися та підготуватися до нового етапу лазерного видалення судин. Тому, протягом двох тижнів після відвідування косметологічного салону забороняється відвідувати солярій та засмагати, а також проводити хімічні пілінги або інші схожі процедури. Окрім цього, впродовж трьох днів після сеансу Ви маєте утриматися від фізичних вправ або будь-яких зайвих навантажень, а також не обробляти зону видалення засобами, що містять у своєму складі спирт.

Лазерне обладнання для видалення судин у салоні «АстраНова» у Львові

У салоні «АстраНова» Ви маєте можливість пройти повний курс з очищення шкіри від судин з використанням сучасного обладнання. Ми працюємо з новими зразками лазеру, які були доставлені спеціально з Європи та пройшли повну перевірку, перш ніж їх наші спеціалісти почали працювати з ними.

Лазер налаштовується на спеціальну частоту, яка дозволяє обробляти шкіру без болісних відчуттів. Втім, якщо у пацієнта підвищена чутливість, косметологи використовують спеціальні пом’якшуючі засоби, які притупляють біль. Але навіть не зважаючи на цей аспект, відгуки про лазерне видалення судин завжди були позитивними, адже на відміну від кріо- та електролікування мають наступні переваги):

  • Ефективність. Для досягнення необхідного результату та остаточного видалення судин, необхідно провести від трьох до семи сеансів в залежності від масштабів проблеми. Електролікування на відміну від лазерного потребує більш тривалого застосування (від семи сеансів)
  • Точність. Завдяки можливості налаштовувати пристрій та працювати не пошкоджуючи тканини шкіри, Ви завжди будете певні в тому, що сіточки буде видалено.
  • Універсальність. Як ми вже казали, лазерне обладнання налаштовується для кожного окремого сеансу, а це означає, що в такий спосіб можна обробити будь-яку ділянку та тілі. Навіть надчутливі зони будуть безболісно очищені.
  • Оперативність. Звичайно, час сеансу залежить від того, наскільки великою є ділянка для обробки. Але Ви все одно можете бути певні, що лазерне видалення судин на обличчі чи в будь-якій іншій частині тіла не триватиме більше години. Вам не доведеться чекати, поки косметолог проведе попередню підготовку або самотужки наносити на шкіру якісь додаткові препарати – коли Ви прийдете в салон, все буде готово, і залишиться тільки спостерігати за тим, як судинні сітки поступово зникають з поверхні шкіри, і вона знову отримує свій природній вигляд.
  • Безпечність. Приходячи на сеанс з очищення шкіри від судин в салон «АстраНова» Ви можете бути певні, що вашому здоров’ю нічого не загрожує, і ризик отримати опіки або інші пошкодження шкіри зводиться до нуля.

Ціни на лазерне видалення судин у Львові

Основне питання, яке цікавить більшість клієнтів під час відвідування косметологічного салону – вартість послуги. Звісно, видалення судин з використанням лазера ніколи не було дешевим, але це не означає, що від нього потрібно відмовлятися. Скориставшись пропозицією від салону «АстраНова», Ви зможете отримати якісне обслуговування за найкращими цінами у місті, не питаючи, скільки коштує лазерне видалення судин. Не потрібно порівнювати тарифи з іншими салонами або сервісами, шукаючи сумнівні пропозиції – ми готові запропонувати Вам те, чого не зможе дати жоден інший салон. Окрім цього, ми пропонуємо нашим постійним клієнтам фіксовану знижку на всі види послуг. Тому, якщо Ви бажаєте позбутися конкретної проблеми або плануєте перезавантажити свій організм та провести час із користю, ми рекомендуємо Вам звернутися до нас. Облиште щоденні турботи та подбайте про себе, адже здоров’я людини завжди знаходиться на першому плані.