Мезотерапія при випадінні волосся

10.14.2020

Випадіння волосся – одна з тих проблем, яку не можна ігнорувати або затягувати з її вирішенням до останнього моменту. Люди практикують різні методики, але мезотерапія – найбільш ефективна з них. З її допомогою, організм компенсує всі ті речовини та компоненти, які втрачаються з віком або через нестачу вітамінів. Також, Ви можете почати втрачати волосся через генетичну схильність, але цей фактор також не варто ігнорувати. Як тільки Ви помітили таку тенденцію, слід якомога швидше звернутися до спеціалістів за допомогою.

Але через відсутність необхідної інформації про процедуру та препарати, що їх використовують косметологи, люди не наважуються оформлювати запис до салону. Тому, аби вирішити цю проблему, ми підготували спеціальний матеріал, з якого Ви дізнаєтеся все необхідне про мезотерапію волосся. Також, ми дамо кілька порад стосовно використання засобів проти випадіння і дамо відповіді на поширені запитання.

Мезотерапія волосся – загальні відомості про процедуру

Якщо охарактеризувати процедуру одним реченням, то можна сказати, що це – засіб профілактики проти випадіння волосся. Його використовують як для чоловіків, так і для жінок. Основна проблема, що сприяє втраті волосся – андрогенна алопеція. Вона проявляється у поступовому витонченні волосків, яке у свою чергу може призвести до облисіння. це серйозна проблема, яку не можна проігнорувати сподіваючись, що вона зникне сама собою. Завдання пацієнта – якомога швидше зреагувати на прояв випадіння та почати діяти. Мезотерапія – це оптимальний варіант вирішення проблеми, адже вона покращує мікроциркуляцію та живлення волосся зміцнює структуру, а також прискорює зростання та збільшує загальну кількість.

Мезотерапія волосся у Львові – принцип дії

Суть процедури полягає в тому, що завдяки дії препаратів необхідні речовини потрапляють безпосередньо у волосяний фолікул. Хтось може сказати, що за таким же принципом діють і звичайні препарати проти випадіння, які можна придбати у відповідних магазинах в будь-який момент. Втім, їхня ефективність дещо перебільшена, і вони далеко не завжди сприяють повному відновленню. Так, Ви можете використовувати їх у якості допоміжних засобів, аби продовжити ефект від мезотерапії волосся. Основним методом для боротьби з випадінням має стати процедура в салоні.

Всі компоненти та речовини, що містяться у відповідних препаратах, потрапляють в організм методом міні-ін’єкцій. таким чином, всі елементи доставляються безпосередньо до фолікулів, після чого починають живити волосини.

Мезотерапія це… Ефективність процедури та принцип дії

Очевидно, що для досягнення потрібного ефекту одного відвідування салону буде недостатньо. Тому, аби отримати бажаний результат та протидіяти випадінню, слід пройти повний курс міні-ін’єкцій. Зазвичай, такий курс складається з десяти-дванадцяти процедур, перерва між якими становить не більше одного тижня. Якщо ми маємо справу з особливими випадками (наприклад, дифузне випадіння волосся у чоловіків), кількість сеансів буде збільшено. Коли основний курс процедур буде завершено, пацієнтові рекомендується здійснювати підтримуючу процедуру раз на місяць. Таким чином, Ви завжди будете мати той ефект, якого вдалося досягти через мезотерапію.

Основні причини випадіння волосся

Для того, аби зрозуміти важливість проведення даної процедури, необхідно розібратися у причинах, через які люди втрачають волосся. І в рамках нашого матеріалу ми розкажемо про найбільш поширені причини втрати волосся у чоловіків та жінок.

Одразу скажемо, що ми не будемо враховувати процес природнього поновлення, адже кожна волосина має свій життєвий цикл і після певного періоду на її місці утворюється нова. Зараз мова піде саме про остаточну втрату волосин, і почнемо з чоловіків.

  • Гормональні зміни. Перші ознаки випадіння можуть з’явитися ще у підлітковому віці, коли відбувається етап статевого дозрівання. Підвищується сальність волосся, воно стає більш тонким, процес зростання сповільнюється. Зростання волосся повертається до норми одразу після завершення статевого дозрівання.
  • Захворювання. Це можуть бути ендокринні, онкологічні, інфекційні або хронічні захворювання. В будь-якому разі, різке погіршення стану здоров’я призводить до того, що людина починає втрачати волосся у великих об’ємах. Втім, слід розуміти, що втрата волосся від хіміотерапії під час лікування онкології – це цілком природній процес. В інших випадках, через послаблення імунітету та відсутності необхідних живильних компонентів, фолікули будуть отримувати недостатню кількість елементів, в результаті чого відбуватиметься потоншення та випадіння.
  • Прийом лікарських препаратів. В основному, прийом ліків призводить до випадіння не одразу, а через певний період часу. Тому, якщо Ви помітили таку тенденцію, після завершення курсу слід обов’язково вирішити проблему, і найкраще для цього підійде мезотерапія.
  • Неякісне харчування. Більшість людей забувають про цей  фактор, але він грає чималу роль у рості волосся. Якщо щоденне харчування не буде містити достатньої кількості вітамінів, мінералів та необхідних організмові компонентів, це може призвести до послаблення імунітету, що у свою чергу тягне за собою облисіння.
  • Травми голови. Якщо на голові з’являється шрам чи рубець, ці утворення не дають волоссю рости. Тому, спеціалісти рекомендують якомога швидше позбутися таких травм, а це у свою чергу вимагає хірургічного втручання.

Тепер, слід сказати і про найбільш поширені причини випадіння волосся серед жінок.

  • Брак корисних речовин. По суті, ця проблема схожа на ту, що її мають в себе чоловіки. Якщо Ваш раціон незбалансований і Ви не даєте організмові достатньої кількості елементів, що містяться в продуктах харчування, Ви будете втрачати волосся. Особливо це стосується вітамінів групи B та C, тому подбайте про те, щоб ці компоненти обов’язково були в раціоні.
  • Гормональні зміни. Якщо у випадку з чоловіками це припадало на період підліткового віку, жінки стикаються з цим після пологів. Тоді, коли організм не встиг відновитися, випадіння волосся стає одним з проявів нестачі вітамінів. Помітивши це, Вам слід якомога швидше виправити ситуацію, з чим і допоможе мезотерапія волосся у Львові
  • Зачіска. Яким би дивним це не було, але занадто тугі косички чи інші форми збирання волосся порушують кровообіг. Внаслідок цього, фолікули слабшають та починають випадати.
  • Некоректний догляд. Всі ми звикли до того, що жінки та дівчата приділяють багато уваги догляду за собою та за власним зовнішнім виглядом. Втім, якщо занадто часто проводити хімічну завивку, фарбувати волосся або використовувати засоби, що не відповідають вашому типу волосся, це може призвести до інтенсивного випадіння. Тому, слід уважно та обережно ставитися до цих процесів та слідкувати за тим, які засоби Ви використовуєте.

Як бачите, перелік факторів, які можуть призвести до випадіння волосся, є достатньо широким. Очевидно, що у людей не завжди є можливість слідкувати за ними всіма. Тому, якщо Ви помітили, що стан волосся різко погіршився, слід реагувати якомога швидше та вдаватися до дієвих методів.

Мезотерапія волосся у Львові – поширені питання

Під час сеансів ми часто отримуємо запитання від клієнтів, що стосуються різних аспектів процедури. Тому зараз, ми дамо відповіді на найбільш поширені запити.

1) Які препарати використовують косметологи під час мезотерапії?

Вибір препарату залежить від типу проблеми, яку варто вирішити. Якщо це алопеція (випадіння), майстер використовує трихологічні препарати, що містять в собі вітаміни різних груп, а також мінерали та нуклеїнові кислоти.

У випадку з симптоматичною втратою волосся для міні-ін’єкцій використовується неритикульована гіалуронова кислота з вмістом амінокислот, жирних кислот та антиоксидантів.

2) Як правильно обирати засоби для догляду за волоссям?

Переконайтеся в тому, що ці препарати не є підробками. Це мають бути професійні гелі, креми та інші подібні засоби. Також, якщо Ви стикнулися з випадінням волосся через конкретну хворобу, слід порадитися з лікарем, перш ніж використовувати той чи інший препарат.

3) Скільки часу займатиме один сеанс з мезотерапії?

Тривалість одного сеансу становить не більше тридцяти хвилин. Ми заздалегідь готуємо все необхідне для процедури, тому не слід очікувати затримок чи форс-мажорів.

Відгуки про мезотерапію волосся в салоні «АstraNova» у Львові

Не в останню чергу клієнти, що збираються відвідати салон вперше, звертають увагу на реакції попередніх відвідувачів. З них вони отримують інформацію про якість обслуговування, роботу персоналу та інші аспекти, про які слід знати перед відвідуванням салону.

У випадку з нашим салоном, все знаходиться на найвищому рівні. Переважна більшість відгуків, що їх залишили наші відвідувачі, є позитивною. Але навіть якщо клієнти помічали недоліки у роботі майстрів, ми одразу реагували на це та виправляли ситуацію. І якщо Ви також бажаєте поділитися своїми враженнями після відвідування, можете залишити свої відгуки про мезотерапію волосся на сайті салону, або на офіційних сторінках в соціальних мережах.

Ціни на мезотерапію волосся

Одним з основних факторів, який впливає на вибір закладу для здійснення тої чи іншої процедури стає вартість. З часом, тарифи поступово збільшуються, і через це клієнти вимушені шукати оптимальний варіант у співвідношенні ціни та якості. Зазвичай, людям доводиться проводити чисельні порівняння серед закладів, аби обрати потрібний варіант. Втім, якщо Ви співпрацюєте з салоном «АstraNova», Вам не доведеться займатися подібними речами. Тут, Ви зможете скористатися послугами спеціалістів та замовити послугу мезотерапії волосся за найкращими цінами у Львові. До того ж, кожен клієнт може оформити персональну картку на знижку. Тому, якщо Ви готові покращити стан здоров’я та забути про таку проблему як випадіння волосся, можете сміливо телефонувати нам та оформлювати запис на сеанс. Повірте – Ви не пошкодуєте!